Новости Политика

Митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній очолив помісну православну церкву в Україні

Мировлад Марбу

  • 0
  • 343

Стало відомо, що в Києві на Об’єднавчому соборі обрали голову Православної церкви в Україні  

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Головою Правосланої церкви став єпископ Української православної церкви Київського патріархату Епіфаній.

Усього в соборі взяли участь 192 особи. Найбільше серед його учасників було представників УПЦ КП: до складу делегації увійшли 42 архієреї, з ними - по одному священику і мирянину. Загалом 126 делегатів. Кожен єпископ УПЦ МП також прийшов зі священиком і мирянином, загалом 30 осіб. Українська автокефальна православна церква підтвердила участь 12 єпископів (разом зі священиками і мирянами 36 делегатів).

Голосування проходило у два тури.

Тепер Епіфаній, як було анонсовано раніше, отримає томос про автокефалію Православної церкви в Україні в переддень Різдва - 6 січня 2019 року в Константинополі.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній входить у найближче оточення Філарета. Саме він є фактичною "правицею" Філарета - патріаршим намісником. Епіфанію (в миру Сергій Думенко) - 39 років.

Він є ректором і професором Київської православної богословської академії.

За даними на сайті цього вишу, митрополит Епіфаній (Думенко Сергій Петрович) народився на Одещині.

Навчався у Київській духовній академії, пізніше Афінському Національному Університеті (Греція) на філософському факультеті.

21 грудня 2007 року архієпископом Переяслав-Хмельницьким Димитрієм у Михайлівському Золотоверхому монастирі пострижений у чернецтво з іменем Епіфаній (на честь святителя Епіфанія Кіпрського).

Рішенням Архієрейського собору УПЦ КП від 28 червня 2013 року возведений у сан митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського та призначений Патріаршим намісником з правами єпархіального архієрея.

Рубрика: Политика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska