Новости Политика

Митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній очолив помісну православну церкву в Україні

Мировлад Марбу

  • 0
  • 297

Стало відомо, що в Києві на Об’єднавчому соборі обрали голову Православної церкви в Україні  

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Головою Правосланої церкви став єпископ Української православної церкви Київського патріархату Епіфаній.

Усього в соборі взяли участь 192 особи. Найбільше серед його учасників було представників УПЦ КП: до складу делегації увійшли 42 архієреї, з ними - по одному священику і мирянину. Загалом 126 делегатів. Кожен єпископ УПЦ МП також прийшов зі священиком і мирянином, загалом 30 осіб. Українська автокефальна православна церква підтвердила участь 12 єпископів (разом зі священиками і мирянами 36 делегатів).

Голосування проходило у два тури.

Тепер Епіфаній, як було анонсовано раніше, отримає томос про автокефалію Православної церкви в Україні в переддень Різдва - 6 січня 2019 року в Константинополі.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній входить у найближче оточення Філарета. Саме він є фактичною "правицею" Філарета - патріаршим намісником. Епіфанію (в миру Сергій Думенко) - 39 років.

Він є ректором і професором Київської православної богословської академії.

За даними на сайті цього вишу, митрополит Епіфаній (Думенко Сергій Петрович) народився на Одещині.

Навчався у Київській духовній академії, пізніше Афінському Національному Університеті (Греція) на філософському факультеті.

21 грудня 2007 року архієпископом Переяслав-Хмельницьким Димитрієм у Михайлівському Золотоверхому монастирі пострижений у чернецтво з іменем Епіфаній (на честь святителя Епіфанія Кіпрського).

Рішенням Архієрейського собору УПЦ КП від 28 червня 2013 року возведений у сан митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського та призначений Патріаршим намісником з правами єпархіального архієрея.

Рубрика: Политика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko