Видео Сюжет

Припинено чергову спробу демонтажу трубопроводу В3

Портал idbc

  • 0
  • 127

11 грудня ц.р. під час чергового обстеження мереж працівниками ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» було виявлено факт повторної спроби демонтажу трубопроводу В3, який є комунальною власністю територіальної громади міста Біла Церква. Про це було негайно повідомлено правоохоронні органи та представників виконавчого комітету міської ради. На місце виїхали працівники Білоцерківського відділу поліції ГУ НП в Київській області.

В лютому 2018 р ТОВ «Новація-1», без попередження, здійснила роботи з часткового демонтажу трубопроводу В3 (приблизно 180-190 м). За даним фактом 17.02.2018р, відповідно до відомостей з Єдиного реєстру досудових розслідувань, було зареєстровано кримінальне провадження. 15 травня 2018р на пленарному засіданні позачергової 51 сесії Білоцерківської міської ради було прийнято рішення звернутися до Президента України щодо захисту майнових прав територіальної громади міста Біла Церква на водовід річкової води – В3.

За даним фактом подано відповідні заяви до поліції, правоохоронними органами на даний час здійснюються слідчі дії, демонтажні роботи зупинені.

Джерело: Біла Церква Міська Рада

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska