Новости Спорт

Спортсмени з Білої Церкви стали призерами на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

Мировлад Марбу

  • 0
  • 193

08-09 грудня в Білій Церкві відбувся ХVІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів (1998-2000р.н.) на призи триразового олімпійського чемпіона  Олександра Медведя.

У змаганнях взяли участь  більше 120 учасників з 16 регіонів України та спортсмени з Білорусі та Ізраїля.  Білу Церкву  та Київську область представляли вихованці обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту, ДЮСШ «Богатир» та ДЮСШ «Олімп».

На урочистому відкриті змагань  до учасників та гостей з привітальними словоми та побажаннями перемоги найсильнішому звернулись:  міський голова Г.Дикий,  старший тренер збірної команди України В.Тосоєв,  член Національного олімпійського комітету України, заслужений працівник фізичної культури і спорту І.Куроченко. Від  від родини О.Медвідя  виступим  його племінник П.Царенко.

         За результатами напружених та видовищних змагань серед білоцерківців  до числа переможців та призерів увійшли:

-Валентин Бабій (вагова категорія 74 кг)- І місце   ( тренери В.Падалець, В.Савченко)

-Назар Богданець (вагова категорія 74 кг)- ІІІ місце   ( тренери І.Парчук,  О.Старинський )

-Погосян Нарек (вагова категорія 65кг) – ІІІ місце (тренери  Мазуркевич О., Хоменко В.)

-Підлипинець Данило (вагова категорія 70кг) – І місце (тренери О.Старинський ,Р.Криворот )

-Денисюк Дмитро (вагова категорія 125кг) – ІІІ місце (тренери О.Старинський , І.Парчук  )

Вітаємо наших спортсменів!

Джерело: https://bc-rada.gov.ua

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska