Новости Спорт

Спортсмени з Білої Церкви стали призерами на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

Мировлад Марбу

  • 0
  • 139

08-09 грудня в Білій Церкві відбувся ХVІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів (1998-2000р.н.) на призи триразового олімпійського чемпіона  Олександра Медведя.

У змаганнях взяли участь  більше 120 учасників з 16 регіонів України та спортсмени з Білорусі та Ізраїля.  Білу Церкву  та Київську область представляли вихованці обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту, ДЮСШ «Богатир» та ДЮСШ «Олімп».

На урочистому відкриті змагань  до учасників та гостей з привітальними словоми та побажаннями перемоги найсильнішому звернулись:  міський голова Г.Дикий,  старший тренер збірної команди України В.Тосоєв,  член Національного олімпійського комітету України, заслужений працівник фізичної культури і спорту І.Куроченко. Від  від родини О.Медвідя  виступим  його племінник П.Царенко.

         За результатами напружених та видовищних змагань серед білоцерківців  до числа переможців та призерів увійшли:

-Валентин Бабій (вагова категорія 74 кг)- І місце   ( тренери В.Падалець, В.Савченко)

-Назар Богданець (вагова категорія 74 кг)- ІІІ місце   ( тренери І.Парчук,  О.Старинський )

-Погосян Нарек (вагова категорія 65кг) – ІІІ місце (тренери  Мазуркевич О., Хоменко В.)

-Підлипинець Данило (вагова категорія 70кг) – І місце (тренери О.Старинський ,Р.Криворот )

-Денисюк Дмитро (вагова категорія 125кг) – ІІІ місце (тренери О.Старинський , І.Парчук  )

Вітаємо наших спортсменів!

Джерело: https://bc-rada.gov.ua

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko