Новости Спорт

Футбольний клуб "Олімпік" може переїхати у Білу Церкву

Мировлад Марбу

  • 0
  • 282

Генеральний директор "Олімпіка" Олексій Антонов розповів про ребрендинг клубу і можливу ​​зміни місця дислокації команди.

- Як ідуть на сьогоднішній день справи з пошуком бази для першої команди?

- Ми тісно спілкуємося з мером Білої Церкви, з людьми звідти. Є певні нюанси. Все, що від нас вимагається, ми надали. Ми привезли фахівців, показали їм місце на річці, де бачимо базу, вони подивилися стадіон. Тепер справа за міською владою, чи готові вони до будівництва стадіону. Вболівальники нас там чекають, якщо домовимося, ми з радістю переберемося в це красиве місто.

- Наскільки змінилася інфраструктура "Олімпіка" з 2014 року, коли команда вимушено переїхала до Києва?

- Варто сказати, що в Донецьку у нас була чудова інфраструктура, у нас було все, що потрібно клубу Прем'єр-ліги. Академія, де навчалося близько 600 дітей, тренувальні поля, база, новий стадіон на п'ять тисяч, готовий приймати матчі кваліфікації єврокубків. У Києві ми змушені все орендувати. З позитивних моментів відзначу, що ми в цьому році відкрили свій офіс в столиці, де можуть в комфортних умовах працювати бухгалтер і відділ кадрів. Тепер ми можемо збиратися в офісі і вирішувати нагальні питання. Плануємо розвиватися і продовжувати прогресувати.

- Що зараз з інфраструктурою в Донецьку?

- Спочатку туди заїхали збройні бандформування, забрали наш офіс, адміністративну будівлю, готельне приміщення. Забарикадувалися і зробили там на час військову базу. Але незважаючи на ці факти, президент вірив в те, що настане мир, і ми повернемося додому, тому утримував людей там і інфраструктуру.

- "Олімпік" на шляху проведення ребрендингу. Розкажіть, чому вирішили щось змінити в цьому напрямку?

- Не хочу тягнути ковдру на себе, але ідея все-таки була моя. Багато підказували, що наш логотип трохи застарів. Це історія, ми її шануємо, але рухаємося вперед. Є приклади топ-клубів, та той же "Шахтар", про нову емблему якого не дуже схвально відгукувалися спочатку. Але що зараз? Всі її ставлять в приклад. "Гірники" звернулися до європейської компанії, ми ж попросили наших уболівальників допомогти з вибором, оголосили конкурс. У підсумку, ми отримали близько 220 логотипів, самих різних - з левами, факелами, різної форми. Але колегіально ми все ж прийшли до найпершого варіанту, який ми знайшли з допомогою нашого прес-аташе ще до старту конкурсу. Радий, що автором нової емблеми став Дмитро Штрайс, наш земляк. У цій емблемі все гармонійно виглядає, в ній передана історія нашого клубу і міста.

- Які кроки будуть наступними в плані ребрендингу?

- Я вважаю, що в житті все йде поступально. Ми змінили логотип клубу, тепер, думаю, зміниться і історія "Олімпіка". Щось міняєш в життя, змінюється все життя. У нас в планах поміняти форму до старту нового сезону, ми плануємо оновити наш клубний автобус відповідно до ребрендингом. А найближчим часом запустимо новий інтернет-сайт і онлайн-магазин для уболівальників.

Джерело: https://www.ua-football.com

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska