Новости События

В Білій Церкві грабіжника ізольовано від суспільства на 4 роки

Мировлад Марбу

  • 0
  • 37

Білоцерківською місцевою прокуратурою у суді доведено вину обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) КК України та засуджено до 4 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Так, у серпні поточного року раніше судимий 30 - річний чоловік за вчинення корисливих злочинів, перебуваючи на території одного із будинків в місті Біла Церква, зірвав із шиї випадкової перехожої золотий ланцюжок та втік з місця злочину.

Своїми протиправними діями обвинувачений завдав потерпілій майнової шкоди на суму понад 13 тисяч гривень.

Під час досудового розслідування до зловмисника застосовувався запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вироком Білоцерківського міськрайонного суду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого правопорушення та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko