Новости Город

У Білій Церкві знову відкрито дерев'яний міст

Мировлад Марбу

  • 0
  • 279

Завершився довгоочікуваний ремонт дерев’яного мосту, що роками з’єднує район Заріччя із районом Критого ринку. Про це розповіли у прес-службі депутата Київської обласної ради Олександра Поляруша.

Також відомо, що тим фахівцям, які були причетні до відновлення дерев’яного мосту, вручили подяки та грошові винагороди від влади міста.

«Дерев’яний міст – це одна з найважливіших пішохідних артерій в місті Біла Церква, яка з’єднує мікрорайон Заріччя та ДНС. Заступник міського голови, депутат Київської обласної ради Олександр Поляруш вручив подяки та грошові винагороди фаховим спеціалістам, які з великою відповідальністю працювали над відновленням дерев’яного мосту».

Згідно з інформацією міськради, з міського бюджету на поточний ремонт дерев’яного мосту було виділено 200 тис. гривень. Офіційно перехід було закрито ще у 2013, але більшість мешканців продовжували ним користуватися, не звертаючи увагу на його аварійний стан.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko