Новости События

У Білій Церкві вандали за ніч зруйнували 2 зупинки громадського транспотру

Мировлад Марбу

  • 0
  • 144

У ніч на 4 грудня, невідомі розбили 3 скла на зупинках громадського транспорту.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради у Facebook.

"Одна ніч. Дві зупинки. Три скла. Нам не важко замовити нове скло. Не важко дати заробити якійсь фірмі, яка його встановить. АЛЕ! Це ж ВАШІ гроші! Ваше майно!", - повідомляють на сайті.

Жителі міста бурхливо відреагували на таку новину та повідомили, що вже не вперше спостерігають таку поведінку місцевих хуліганів.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko