Новости События

У Білій Церкві вандали за ніч зруйнували 2 зупинки громадського транспотру

Мировлад Марбу

  • 0
  • 181

У ніч на 4 грудня, невідомі розбили 3 скла на зупинках громадського транспорту.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради у Facebook.

"Одна ніч. Дві зупинки. Три скла. Нам не важко замовити нове скло. Не важко дати заробити якійсь фірмі, яка його встановить. АЛЕ! Це ж ВАШІ гроші! Ваше майно!", - повідомляють на сайті.

Жителі міста бурхливо відреагували на таку новину та повідомили, що вже не вперше спостерігають таку поведінку місцевих хуліганів.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska