Новости Город

У Білій Церкві перейменують центральну бібліотечну систему

Мировлад Марбу

  • 0
  • 61

Білоцерківська бібліотечна система носитиме назву імені Петра Красножона. Таке рішення підтримали депутати Білоцерківської міськради, під час чергової сесії, 29 листопада.

Петро Іванович Красножон є культурним діячем, заслуженим працівником культури України, бібліотекознавцем та бібліографом. Він зробив вагомий внесок у розвиток бібліотечної системи міста, своє життя присвятив цьому заняттю і пропрацював директором ЦБС 26 років.

За його ініціативи в Білій Церкві створили виставковий зал, ансамбль «Калина» і впроваджувались нові технології. Крім того, завдяки Петру Івановичу Центральна бібліотечна система була значно розширена та забезпечена новими друкованими виданнями.

Він завжди мав високу громадянську позицію, дбав про злагоду у колективах і не переставав дивувати цікавими ідеями. Пето Івановича нагороджували почесним званням «Заслужений працівник культури України», удостоєний відзнаками, нагородами міського голови, занесений до «Золотого фонду міста Біла Церква».

За матеріалами прес-служби Білоцерківської міської ради.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko