Новости Политика

У Білій Церкві обрали нового голову районної ради

Мировлад Марбу

  • 0
  • 277

На пленарному засіданні двадцять шостої сесії Білоцерківської районної ради VII скликання депутати обрали головою районної ради Володимира Шевченка.

Як повідомляє  "Тиждень. Біла Церква", засідання відбулося 23 листопада відбулося.

Із 36 депутатів районної ради на сесії були присутні 28 народних обранців. У роботі сесії взяли участь народний депутат України Віталій Гудзенко, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники промислових, сільськогосподарських та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

Першим розглянули організаційне питання – вибори голови районної ради. На цю посаду було запропоновано дві кандидатури – Анатолія Чичикала, який є заступником голови районної ради, а з січня 2018 року виконував обов’язки голови ради, та Володимира Шевченка, керуючого справами виконавчого апарату районної ради.

Під час проведення таємного голосування депутати проголосували так: 22 голоси віддано на підтримку кандидатури Володимира Шевченка, 5 – Анатолія Чичикала. Тож, відповідно до ст. 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи результати таємного голосування вирішено вважати обраним головою Білоцерківської районної ради Володимира Шевченка.

Додамо, що під час сесійного засідання повідомлено про створення міжфракційного об'єднання "Білоцерківщина", до складу якого увійшло 23 депутати з таких політичних сил – БПП "Солідарність", РПЛ Олега Ляшка, "Наш край", "Нові обличчя". Очолив міжфракційне об'єднання – Олександр Лопот (БПП "Солідарність"). Депутати об'єднались для проведення суспільно важливих обговорень та ініціювання рішень щодо соціально-економічного розвитку району, активізації діалогу між депутатським корпусом та громадським сектором щодо стратегії розвитку району на найближчі роки.

Об’єднання діє на принципах самоврядування, є відкритим для приєднання інших депутатів та налаштоване на співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями, представниками територіальних громад району.

Рубрика: Политика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska