Новости Экономика

Київська обласна служба зайнятості знаходить роботу та проводить профнавчання для молодих і безробітних

Мировлад Марбу

  • 0
  • 14

За сприянням державної служби зайнятості у січні-вересні 2018 року знайшли роботу 6,5 тис. молодих осіб. Профорієнтаційними послугами у цей період були охоплені 10,7 тис. безробітних з числа молоді.

“Допомогу по безробіттю протягом січня-вересня 2018 року отримували 9,8 тис. осіб з 12,1 тис. безробітньої молоді. Їх кількість становить 38% від загальної кількості безробітних”, – повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Серед безробітних у віці до 35 років, 88% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 25% раніше працювали в оптовій та роздрібній торгівлі; 18% – у сфері державного управління й оборони та інші.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців та підвищення їх конкурентноспроможності, державною службою зайнятості протягом січня-вересня 2018 року здійснено професійне навчання на замовлення роботодавців 1,2 тис. безробітних осіб у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 1,9 тис. осіб з числа молоді (26% загальної кількості залучених безробітних).

Станом на 1 жовтня 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного вже становила 4,0 тис. осіб, що на 0,4 тис. осіб (9%) менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 3,0 тис. осіб, що на 0,4 тис. осіб (12%), менше ніж на відповідну дату минулого року.

Протягом січня-вересня 2018 року кількість випускників, які скористалися послугами державної служби зайнятості становила 441 особу (з них 402 особи із числа випускників вищих навчальних закладів та 39 осіб випускників професійно-технічних навчальних закладів).

Джерело: http://koda.gov.ua

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская