Новости Экономика

Київська обласна служба зайнятості знаходить роботу та проводить профнавчання для молодих і безробітних

Мировлад Марбу

  • 0
  • 79

За сприянням державної служби зайнятості у січні-вересні 2018 року знайшли роботу 6,5 тис. молодих осіб. Профорієнтаційними послугами у цей період були охоплені 10,7 тис. безробітних з числа молоді.

“Допомогу по безробіттю протягом січня-вересня 2018 року отримували 9,8 тис. осіб з 12,1 тис. безробітньої молоді. Їх кількість становить 38% від загальної кількості безробітних”, – повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Серед безробітних у віці до 35 років, 88% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 25% раніше працювали в оптовій та роздрібній торгівлі; 18% – у сфері державного управління й оборони та інші.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців та підвищення їх конкурентноспроможності, державною службою зайнятості протягом січня-вересня 2018 року здійснено професійне навчання на замовлення роботодавців 1,2 тис. безробітних осіб у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 1,9 тис. осіб з числа молоді (26% загальної кількості залучених безробітних).

Станом на 1 жовтня 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного вже становила 4,0 тис. осіб, що на 0,4 тис. осіб (9%) менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 3,0 тис. осіб, що на 0,4 тис. осіб (12%), менше ніж на відповідну дату минулого року.

Протягом січня-вересня 2018 року кількість випускників, які скористалися послугами державної служби зайнятості становила 441 особу (з них 402 особи із числа випускників вищих навчальних закладів та 39 осіб випускників професійно-технічних навчальних закладів).

Джерело: http://koda.gov.ua

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska