Новости Экономика

Київська обласна служба зайнятості знаходить роботу та проводить профнавчання для молодих і безробітних

Мировлад Марбу

  • 0
  • 32

За сприянням державної служби зайнятості у січні-вересні 2018 року знайшли роботу 6,5 тис. молодих осіб. Профорієнтаційними послугами у цей період були охоплені 10,7 тис. безробітних з числа молоді.

“Допомогу по безробіттю протягом січня-вересня 2018 року отримували 9,8 тис. осіб з 12,1 тис. безробітньої молоді. Їх кількість становить 38% від загальної кількості безробітних”, – повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Серед безробітних у віці до 35 років, 88% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 25% раніше працювали в оптовій та роздрібній торгівлі; 18% – у сфері державного управління й оборони та інші.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців та підвищення їх конкурентноспроможності, державною службою зайнятості протягом січня-вересня 2018 року здійснено професійне навчання на замовлення роботодавців 1,2 тис. безробітних осіб у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 1,9 тис. осіб з числа молоді (26% загальної кількості залучених безробітних).

Станом на 1 жовтня 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного вже становила 4,0 тис. осіб, що на 0,4 тис. осіб (9%) менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 3,0 тис. осіб, що на 0,4 тис. осіб (12%), менше ніж на відповідну дату минулого року.

Протягом січня-вересня 2018 року кількість випускників, які скористалися послугами державної служби зайнятості становила 441 особу (з них 402 особи із числа випускників вищих навчальних закладів та 39 осіб випускників професійно-технічних навчальних закладів).

Джерело: http://koda.gov.ua

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko