Новости Город

На Білоцерківщині зустріли зенітників, які повернулися з АТО

Мировлад Марбу

  • 0
  • 91

3 листопада  на залізничному вокзалі міста Біла Церква сотні людей з прапорами, вишитими рушниками  та квітами зустрічали військовослужбовців 1129 Білоцерківського окремого  зенітно-ракетного полку. Сльози радості та емоції переповнювали  і тих, хто повернувся з фронту, і зустрічаючих.

Втім, попри радість зустрічі ніхто не забуває і про загиблих, які вже ніколи не повернуться до дому, до своїх рідних. Їх пам`ять вшанували хвилиною мовчання. Навіть чоловікам не сила стримувати сльози, згадуючи своїх бойових побратимів.

Голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур  подякував бійцям за мирне небо і наголосив, що ними пишається вся Білоцерківщина, Київщина та Україна. Також до присутніх звернулися Білоцерківский міський голова Геннадій Дикий, волонтер Констянтин Климчук, який неодноразово навідував зенітників у зоні АТО,  заступник голови громадської організації «Рада матерів та дружин учасників АТО» Людмила Зінченко,  настоятель храму Покрови Божої Матері УПЦ КП о. Миколай Гопайнич та інші.

Найближчий час зенітники проведуть зі своїми родинами. А  після відпочинку та відновлення, військовослужбовці повернуться до захисту східних рубежів держави, де продовжать з честю та гідністю виконувати свій обов’язок.

Джерело: http://koda.gov.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska