Новости Спорт

У Білій Церкві провели титульні змагання за звання чемпіона міста

Мировлад Марбу

  • 2
  • 174

28 жовтня в Білій Церкві на галявині в Гайку відбувся велозаїзд "Крос-кантрі Гайок – осінь 2018".

Про це повідомляє кореспондент "Моєї Київщини".

100 учасників з Києва, Білої Церкви та району змагалися за першість у відкритому чемпіонаті на дистанціях, індивідуальній гонці на час і кросі на короткій кільцевій трасі ХСС критеріум.

Мета даного заходу - виявлення найсильніших спортсменів, пропаганда здорового способу життя, популяризація такого екологічного виду транспорту як велосипед.

Організація заходу відбулась на аматорському рівні, але за всіма критеріями відповідає регламенту аматорських гонок в Україні. Основні правила для усіх учасників – наявність шолома та справного велосипеда.

Покататися на велотреку та розважитися на галявині приїхали і дорослі і діти. Цього року вікова категорія учасників склала від 10 до 69 років. Найменшим учасникам велотраса із подекуди важкими ділянками, давалась дещо важче попри те що подекуди траса давалась дещо важко, на відміну від ветеранів велоспорту для яких подолання дистанції не склало труднощів. Своїм прикладом для молоді вони показують як важливо тримати себе у формі, адже мають великий досвід і регулярно беруть участь у подібних заходах.

Під керівництвом Білоцерківської міської федерації велосипедного спорту та громадської організації «БЦ Драйв» учасники змагань, які посіли відповідно перше, друге і третє місця в своїх категоріях були нагороджені медалями та дипломами. Окрім медалей та дипломів усі учасники змагань отримали подарунки від спонсорів та організаторів. Традиційно, насамкінець цієї велозустрічі учасники зробили спільне фото на пам’ять про "Крос-кантрі Гайок – осінь 2018".

Рубрика: Спорт
Комментарии
2
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Мировлад Марбу
Дякуємо за пояснення. Виправили допис
0
Олег Зиглин
Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
0
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska