Новости Город

Подвійні візочки вручили трьом родинам у Білій Церкві

Мировлад Марбу

  • 0
  • 849

10 жовтня в Білій Церкві  відбулася приємна подія - традиційна зустріч із родинами, в яких нещодавно народилися двійні.

Міський голова Геннадій Дикий привітав присутніх батьків з народженням в їхніх родинах немовлят: «Щиро вітаю вас з цією важливою подією в житті! Я знаю, що перші роки молодим батькам буде важко й ви це напевно вже відчули, але головне те, що діти це наше щастя,  продовжувачі нашого роду. Звичайно, з одного боку  у ваших домівках буде шумно, але з іншого – у вас завжди лунатиме дитячий сміх. Бажаю, щоб малята росли здорові, на радість батькам. Переконаний, що коли вони виростуть ви неодмінно пишатиметеся ними» .

Цього разу 3 білоцерківські сім’ї отримали привітання. В їхніх родинах з’явилося 2 дівчинки та 4 хлопчиків. Це родини:

- Суботенків Юлії Олегівни та Миколи Васильовича (хл./хл.);

- Козловського Антона Григоровича та Чернявської Ольги Андріївни (хл./дівч.);

- Литвин Андрія Анатолійовича та Сердечної Алли Юріївни (хл./дівч.).

Вручаючи представникам родин подяки Білоцерківської міської ради, дитячий «транспорт» для двієнь та квіти, Геннадій Дикий зауважив, що й сам має досвід «водіння» такого подвійного візка. Наголосив, що в місті здійснюються роботи по ремонту тротуарів, з пониженням у необхідних місцях бордюрів саме для того, щоб й молоді мами мали можливість  зручно та безпечно рухатися, адже раніше, дуже часто, щоб проїхати вони мали виїжджати на проїжджі частини.

В Білій Церкві також проводяться заходи щодо благоустрою рекреаційних зон, аби було де відпочивати та гуляти з дітьми Крім того, за останні 2,5 роки в місті було створено 500 додаткових місць в дошкільних навчальних закладах, тому  Біла Церква одне з не багатьох міст Київщини, де немає черг до дитячих садочків.

Відзначимо, що з початку 2018 року у білоцерківських родинах народилося 9 пар двійнят. Згідно з міською цільовою Програмою сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки, всі родини отримали матеріальну підтримку.


До речі, за 9 років існування такої програми (з 2010 року)  у Білій Церкві з’явилася 181 пара двійнят :

у 2010 р. -25 пар,

 у 2011р.- 27 пар,

 у 2012 – 27 пар,

у 2013р.- 16 пар,

у 2014р.-15 пар,

у 2015р. – 17пар,

у 2016р. – 22 пари,

у 2017р.-23 пари,

у 2018 р. – поки що 9 пар.


Бажаємо всім діткам міцного здоров’я, а батькам терпіння та сил виховати достойних громадян України.

У заході взяли участь заступник міського голови Катерина Литвиненко,  т. в. о. начальника управління з питань молоді та спорту міської ради Вікторія Левіщенко, представники міських ЗМІ.

Джерело: https://bc-rada.gov.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska