Новости Город

Подвійні візочки вручили трьом родинам у Білій Церкві

Мировлад Марбу

 • 0
 • 825

10 жовтня в Білій Церкві  відбулася приємна подія - традиційна зустріч із родинами, в яких нещодавно народилися двійні.

Міський голова Геннадій Дикий привітав присутніх батьків з народженням в їхніх родинах немовлят: «Щиро вітаю вас з цією важливою подією в житті! Я знаю, що перші роки молодим батькам буде важко й ви це напевно вже відчули, але головне те, що діти це наше щастя,  продовжувачі нашого роду. Звичайно, з одного боку  у ваших домівках буде шумно, але з іншого – у вас завжди лунатиме дитячий сміх. Бажаю, щоб малята росли здорові, на радість батькам. Переконаний, що коли вони виростуть ви неодмінно пишатиметеся ними» .

Цього разу 3 білоцерківські сім’ї отримали привітання. В їхніх родинах з’явилося 2 дівчинки та 4 хлопчиків. Це родини:

- Суботенків Юлії Олегівни та Миколи Васильовича (хл./хл.);

- Козловського Антона Григоровича та Чернявської Ольги Андріївни (хл./дівч.);

- Литвин Андрія Анатолійовича та Сердечної Алли Юріївни (хл./дівч.).

Вручаючи представникам родин подяки Білоцерківської міської ради, дитячий «транспорт» для двієнь та квіти, Геннадій Дикий зауважив, що й сам має досвід «водіння» такого подвійного візка. Наголосив, що в місті здійснюються роботи по ремонту тротуарів, з пониженням у необхідних місцях бордюрів саме для того, щоб й молоді мами мали можливість  зручно та безпечно рухатися, адже раніше, дуже часто, щоб проїхати вони мали виїжджати на проїжджі частини.

В Білій Церкві також проводяться заходи щодо благоустрою рекреаційних зон, аби було де відпочивати та гуляти з дітьми Крім того, за останні 2,5 роки в місті було створено 500 додаткових місць в дошкільних навчальних закладах, тому  Біла Церква одне з не багатьох міст Київщини, де немає черг до дитячих садочків.

Відзначимо, що з початку 2018 року у білоцерківських родинах народилося 9 пар двійнят. Згідно з міською цільовою Програмою сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки, всі родини отримали матеріальну підтримку.


До речі, за 9 років існування такої програми (з 2010 року)  у Білій Церкві з’явилася 181 пара двійнят :

у 2010 р. -25 пар,

 у 2011р.- 27 пар,

 у 2012 – 27 пар,

у 2013р.- 16 пар,

у 2014р.-15 пар,

у 2015р. – 17пар,

у 2016р. – 22 пари,

у 2017р.-23 пари,

у 2018 р. – поки що 9 пар.


Бажаємо всім діткам міцного здоров’я, а батькам терпіння та сил виховати достойних громадян України.

У заході взяли участь заступник міського голови Катерина Литвиненко,  т. в. о. начальника управління з питань молоді та спорту міської ради Вікторія Левіщенко, представники міських ЗМІ.

Джерело: https://bc-rada.gov.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Біла Церква вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

  Двічі на рік Україна згадує трагічні події, що пов’язані з аварією на ЧАЕС: 26 квітня (1986 р.), коли сталася аварія, і 14 грудня, коли вшановують людей, які ціною свого життя змогли здолати техногенну катастрофу ХХ ст.
 • Погода на 14 грудня 2018 у Білій Церкві

  У Білій Церкві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Ранковий сніг продовжуватиме йти весь день, проте до вечора послабшає.
 • «Сміюсь над горем, регочу над лихом…»

  Українців завжди вирізняло гарно розвинене почуття гумору та любов до пісні. І в радості, і в горі український народ співає і завжди сміється: з ворогів та недругів – гнівно та дошкульно; з друзів – весело та дотепно; з самого себе – висміює свої вади чи негаразди, що властиво сильному духом народу. Цією тематикою пронизана творчість відомого українського поета, публіциста, пісняра та вчителя Миколи Даниловича Сома.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko
Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm