Новости События

З початку року в Білій Церкві зникло 43 дитини

Мировлад Марбу

  • 0
  • 3364

Коли бачиш оголошення про розшук дитини, мимоволі стискається серце. У нашому великому і не завжди доброму світі з людиною може трапитись будь-що, а тим паче з беззахисною дитиною.

Про це повідомляє http://www.bc-like.com.

За даними прес-служби Білоцерківського відділу поліції, протягом 9 місяців, з початку 2018 року до поліції надійшло 43 повідомлення стосовно зникнення дітей. Траплялися випадки, коли діти залишали домівку неодноразово. Для розшуку дітей працівники підрозділу ювенальної превенції поклали чимало зусиль, і на даний час всі діти, які перебували в розшуку знайдені та повернуті за місцем проживання.

Батькам слід звертати особливу увагу на дітей, які знаходяться на стадії перехідного періоду життя. Нерозділене кохання, бажання стати самостійними та незалежними від батьків часто можуть вилитися у конфлікти з рідними, внаслідок чого діти часто приймають рішення піти із дому.

Ще однією з причин втечі неповнолітніх з домівок також являється вчинення насильства в сім`ї щодо них та їхніх членів сім`ї, що залишає за собою негативний психологічний слід у дітей.

В будь — якому випадку необхідно приділяти більше уваги дітям. Цікавитись їхніми інтересами, допомагати вирішувати без винятку всі проблемні питання, які стосуються вашої дитини. Намагайтеся зблизитися з вашою дитиною, для того щоб стати її найкращим другом.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska