Новости Экономика

На аеродромі "Біла Церква" активно проходять польоти

Мировлад Марбу

  • 0
  • 1709

На аеродромі "Біла Церква" відбулась низка авіаційних операцій.

  У вівторок, 25 вересня, під час обльоту літака Ан-12 української авіакомпанії "Cavok Air" авіафахівці провели ретельне його обстеження.

  Наступного дня після надання повного спектра послуг з технічного обслуговування цей повітряний красень вилетів з аеродрому за маршрутом "Біла Церква-Бориспіль".

  Довго чекати на інший літак аеродрому не довилось. У четвер, 27 вересня, Ан-12 авіакомпанії "Україна-Аероальянс" перелетів внутрішнім рейсом з Одеси до Білої Церкви на технічне обслуговування. Того ж дня, спеціалісти авіапідприємства провели діагностику систем літака на виявлення недоліків у роботі повітряного судна.

  Паралельно з вантажними літаками на білоцерківському летовищі здійснювала польоти мала авіація. Варто зазначити, школа пілотів "Авіатор" - одна з небагатьох успішних шкіл нашої держави, яка надає первинну льотну підготовку більшості починаючим пілотам України.

  Загалом на аеродромі "Біла Церква" постійно кипить робота, тут здійснюються зліт, посадка, ознайомчі польоти, обльоти, навчально-тренувальні та навчальні польоти. Підприємство "БВАК" продовжує створювати належні умови для технічного обслуговування і ремонту повітряних суден вітчизняного та іноземного виробництва в корпусах ангарного типу.

  Як говорить народна мудрість, з малого старту завжди починаються великі справи. 

Джерело: http://bcavia.com

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska