Видео Сюжет

Школярі навчальних закладів Білої Церкви створюють власні проекти зі збереження екології навколишнього середовища

Портал idbc

  • 0
  • 185

Зберегти природу та врятувати землю від екологічної катастрофи може кожен. Про це знають навіть учні Білої Церкви. За власною ініціативою вони очистили територію від сміття біля річки. Протока та створили місця для відпочинку.  Як допомогти довкіллю  школярі обговорили на еко-форумі. Вони презентували власні проекти для створення екологічно чистого міста. Минулого року Анна зі своїми однодумцями створили проект: інформаційні буклети «Сортуй сміття – врятуй Білу Церкву».

Ініціативу від школярів активно схвалюють й у міській раді. До сортування сміття привчаються і самі містяни. Та, нажаль, контейнерів для роздільного непотребу у місті не вистачає. Упродовж останніх трьох років у Білій Церкві встановлено 1700 контейнерів. На полігоні твердих побутових відходів планують встановити дегазацію. Це зменшить викиди шкідливих речовин в атмосферу у 20 разів.

Джерело: Телеканал Правда

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska