Видео Сюжет

Скандал навколо музичної школи у Білій Церкві триває

Портал idbc

  • 0
  • 322

У Білій Церкві музичну школу №2 переселяють в колишнє приміщення відділу молоді і спорту міськради, на Олександрійському бульварі 86. Однак батьківський комітет після відвідування приміщення відмовився від переїзду.

Білоцерківську музичну школу №2 переселяють в колишнє приміщення відділу молоді та спорту Білоцерківської міськради, на Олександрійському бульварі, 86. На церемонію передачі ключів зібралися батьки та педагоги музшколи №2, пізніше до них приєдналася начальник відділу культури і туризму Юлія Ковальська.

З сюжету випливає, що в приміщенні текли стіни і стелі, в декількох кімнатах виявлений грибок, є проблеми з вентиляцією і опаленням. Юлія Ковальська пообіцяла, що в приміщенні в першу чергу замінять вікна, а решту дороблять пізніше.

«Коли будуть канікули, тоді будуть проводитися ремонтні роботи. Під час навчального процесу ніхто ремонти проводити не буде», – заявила Юлія Ковальська.

Активіст батьківського комітету школи Ігор Шерехора звернувся до присутніх з питанням, чи згодні вони на переїзд на таких умовах і батьки відповіли відмовою. Далі Юлія Ковальська запропонувала батькам і педагогам озвучити своє рішення на виконавчому комітеті Білоцерківської міськради.

Джерело: KROKUS.TV

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska