Фото Репортаж

Найкращі клумби Білої Церкви

Портал idbc

 • 0
 • 259

5-7 вересня поточного року відбувся міський конкурс на кращу клумбу, створену підприємствами, організаціями, установами міста та ОСББ і фізичними особами на своїх прилеглих територіях. Конкурс присвячений Дню міста, переможці отримали подарунок.

Переможцями стали:

у І категорії «Підприємства, установи, організації»:

клумби, Біла Церква

ПРАТ «РОСАВА»

клумби, Біла Церква

Церква євангельських християн-баптистів 

у ІІ категорії «Житлово-експлуатаційні контори, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та фізичні особи»:

Линника 15 1

фізична особа Волков Володимир Віталійович (вул. Ак.Линника, 15) 

клумби, Біла Церква

голова ОСББ «Павліченко, 20б» Коломієць Вікторія Віталіївна 

клумби, Біла Церква

фізична особа Луценко Світлана Василівна (вул. Івана Мазепи,67а) 

у ІІІ категорії «Загальноосвітні школи та гімназії»:

клумби, Біла Церква

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області 

клумби, Біла Церква

Білоцерківська гімназія № 2 Білоцерківської міської ради Київської області 

клумби, Біла Церква

Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів  № 16 Білоцерківської міської ради Київської області ім.М.Кириленка 

у ІV категорії «Інститути, технікуми, професійні училища, позашкільні заклади»:

інститут післядиплом освіти1

КНЗ КОР Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів 

клумби, Біла Церква

КЗ КОР Київській обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту 

клумби, Біла Церква

Технолого-економічний коледж Білоцерківського Національного Аграрного Університету

у V категорії «Заклади охорони здоров’я»:

клумби, Біла Церква

КЗ КОР Київська обласна дитяча лікарня № 2

у VІ категорії «Заклади торгівлі та побутового обслуговування»

клумби, Біла Церква

студія «Лоя»

клумби, Біла Церква

кафе «Патіо»

клумби, Біла Церква

магазин «Дует»

Переможці були відзначені Подяками Білоцерківської міської ради та отримали у подарунок садженець ялинки.

За інформацією ДЖКГ БМР

 • Письмо редактору
 • Печатная версия
 • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Біла Церква вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

  Двічі на рік Україна згадує трагічні події, що пов’язані з аварією на ЧАЕС: 26 квітня (1986 р.), коли сталася аварія, і 14 грудня, коли вшановують людей, які ціною свого життя змогли здолати техногенну катастрофу ХХ ст.
 • Погода на 14 грудня 2018 у Білій Церкві

  У Білій Церкві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Ранковий сніг продовжуватиме йти весь день, проте до вечора послабшає.
 • «Сміюсь над горем, регочу над лихом…»

  Українців завжди вирізняло гарно розвинене почуття гумору та любов до пісні. І в радості, і в горі український народ співає і завжди сміється: з ворогів та недругів – гнівно та дошкульно; з друзів – весело та дотепно; з самого себе – висміює свої вади чи негаразди, що властиво сильному духом народу. Цією тематикою пронизана творчість відомого українського поета, публіциста, пісняра та вчителя Миколи Даниловича Сома.

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?

Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko
Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm