Новости Город

Права рука лікаря: фармацевт на сторожі нашого здоров’я

Ольга Савченко

  • 0
  • 81

Кращих працівників фармацевтичної галузі Київської області урочисто вітали в театрі ім. Саксаганського 12 вересня.

День фармацевтичного працівника відзначають в Україні з 1999 року. На сьогоднішній день фармацевтична галузь має шість основних складових, до яких належить підготовка кадрів, наукові дослідження, виробництво, контроль якості ліків, їх реалізація та інформаційне поле.

Представників фармацевтичної галузі Київщини привітав радник міського голови Микола Антонюк. «Сьогодні вашими зусиллями створюються всі можливості для того, аби мешканці Білої Церкви та Київщини були забезпечені в найширшому переліку  лікарськими засобами. Чого гріха таїти, ви досить часто виконуєте функції лікарів, тому що до вас приходять  люди і кажуть, що там пече, а там коле, а там болить, і ви завжди зможете порадити  ті чи інші ліки. Ви справді допомагаєте, і за це вам вірять люди. Так проявляється ваш професіоналізм. Так само нас вас лежить ще й соціальна функція. Я сам, на жаль, теж буваю в аптечних закладах і бачу, що приїхала бабуся із села, рахує ті гривні, і ви прагнете навіть допомогти в тому, щоб порадити необхідні ліки за лояльною вартістю. Дякую за те, що ви є надійними партнерами всіх лікарняних закладів Білої Церкви».

Від міської влади він вручив грамоти та грошові винагороди провідним фармацевтам Білої Церкви, зокрема Сергію Дерію, Любові Кудрявцевій та Наталії Цаплюк.

Далі слово надали голові комісії з питань охорони здоров’я Київської обласної ради Наталія Бігарі. Вона назвала фармацевта правою рукою лікаря через напружену та складну роботу, також побажала присутнім здоров’я: «Ми, лікарі та фармацевти, дбаємо про здоров’я нації, інколи забуваємо про своє здоров’я – на це в нас часу, на жаль, інколи не вистачає. Хочу висловити велику подяку за те, що в нашій аптечній мережі дійсно знайдуть ті препарати, які і по ціні, і по якості задовільнять пацієнта».

 «Фармацевти є високоосвіченими та висококультурними людьми, адже тільки людина з такими показниками якості професіонала може відчути біль іншої людини. Вони, як і лікарі, наче губка, поглинають в себе весь негатив суспільства», - таке переконання висловив під час заходу голова правління Всеукраїнської фармацевтичної палати Олег Клімов. Також він наголосив, що працює у цій галузі вже 40 років, а починав трудову діяльність з Київської області, тому йому дуже приємно відзначати професійне свято саме тут, у Білій Церкві, зі своїми колегами.

Свої привітання присутнім також адресували заслужений лікар України, головний лікар дитячої стоматполіклініки Світлана Скульська, голова правління Київської обласної асоціації аптечних працівників, заслужений працівник фармації України Людмила Горюнова та ін.

З нагоди професійного свята були відзначені кращі представники фармацевтичної галузі Київщини, які отримали відзнаки від обласного керівництва та грошові винагороди.

Також вони отримали чудові творчі подарунки від артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського. «Перформанс» саксаганців забезпечив гостям піднесений настрій на весь святковий день.

Наталія Кудрявцева

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska