Новости Город

Права рука лікаря: фармацевт на сторожі нашого здоров’я

Ольга Савченко

  • 0
  • 45

Кращих працівників фармацевтичної галузі Київської області урочисто вітали в театрі ім. Саксаганського 12 вересня.

День фармацевтичного працівника відзначають в Україні з 1999 року. На сьогоднішній день фармацевтична галузь має шість основних складових, до яких належить підготовка кадрів, наукові дослідження, виробництво, контроль якості ліків, їх реалізація та інформаційне поле.

Представників фармацевтичної галузі Київщини привітав радник міського голови Микола Антонюк. «Сьогодні вашими зусиллями створюються всі можливості для того, аби мешканці Білої Церкви та Київщини були забезпечені в найширшому переліку  лікарськими засобами. Чого гріха таїти, ви досить часто виконуєте функції лікарів, тому що до вас приходять  люди і кажуть, що там пече, а там коле, а там болить, і ви завжди зможете порадити  ті чи інші ліки. Ви справді допомагаєте, і за це вам вірять люди. Так проявляється ваш професіоналізм. Так само нас вас лежить ще й соціальна функція. Я сам, на жаль, теж буваю в аптечних закладах і бачу, що приїхала бабуся із села, рахує ті гривні, і ви прагнете навіть допомогти в тому, щоб порадити необхідні ліки за лояльною вартістю. Дякую за те, що ви є надійними партнерами всіх лікарняних закладів Білої Церкви».

Від міської влади він вручив грамоти та грошові винагороди провідним фармацевтам Білої Церкви, зокрема Сергію Дерію, Любові Кудрявцевій та Наталії Цаплюк.

Далі слово надали голові комісії з питань охорони здоров’я Київської обласної ради Наталія Бігарі. Вона назвала фармацевта правою рукою лікаря через напружену та складну роботу, також побажала присутнім здоров’я: «Ми, лікарі та фармацевти, дбаємо про здоров’я нації, інколи забуваємо про своє здоров’я – на це в нас часу, на жаль, інколи не вистачає. Хочу висловити велику подяку за те, що в нашій аптечній мережі дійсно знайдуть ті препарати, які і по ціні, і по якості задовільнять пацієнта».

 «Фармацевти є високоосвіченими та висококультурними людьми, адже тільки людина з такими показниками якості професіонала може відчути біль іншої людини. Вони, як і лікарі, наче губка, поглинають в себе весь негатив суспільства», - таке переконання висловив під час заходу голова правління Всеукраїнської фармацевтичної палати Олег Клімов. Також він наголосив, що працює у цій галузі вже 40 років, а починав трудову діяльність з Київської області, тому йому дуже приємно відзначати професійне свято саме тут, у Білій Церкві, зі своїми колегами.

Свої привітання присутнім також адресували заслужений лікар України, головний лікар дитячої стоматполіклініки Світлана Скульська, голова правління Київської обласної асоціації аптечних працівників, заслужений працівник фармації України Людмила Горюнова та ін.

З нагоди професійного свята були відзначені кращі представники фармацевтичної галузі Київщини, які отримали відзнаки від обласного керівництва та грошові винагороди.

Також вони отримали чудові творчі подарунки від артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського. «Перформанс» саксаганців забезпечив гостям піднесений настрій на весь святковий день.

Наталія Кудрявцева

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская