Видео Сюжет

Краєзнавці позначили 5 місць у Білій Церкві, які має побачити кожен українець

Портал idbc

  • 0
  • 2414

Олена Ткач вже 4 роки розповідає про своє місто туристам. Цьогоріч її визнали кращим екскурсоводом у Білій Церкві. Туристичними доріжками сюди можуть з’їжджатися тисячі людей. І, звичайно ж, наповнювати бюджет. У програмі розвитку міста передбачили сприяння розвитку туризму. Місцеві переконують, саме у цій сфері місто проявить себе якнайкраще.

Про історію свого міста Олена може розповідати годинами. Найулюбленіше про Білу Церкву, від якої й пішла назва міста. Через дорогу від храму ще одна туристична принада – Костел Святого Івана Хрестителя. Це вже інша історія білоцерківчан. Проходимо вузенькою вуличкою – і ми біля Зимового палацу Браницьких. Тепер тут музична школа. А вже через парк і трішки вверх по вулиці – зупинимось біля торгових рядів – так званого БРУМу. Наступною зупинкою, кінцевою, визначаємо парк «Олександрія».

Звичайно ж, це не усі місця, які варто відвідати. Їх тут набагато більше. Не обходиться, і без проблем – зараз туристів мало.

Джерело: Телеканал Правда

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska