Видео Сюжет

Краєзнавці позначили 5 місць у Білій Церкві, які має побачити кожен українець

Портал idbc

  • 0
  • 2327

Олена Ткач вже 4 роки розповідає про своє місто туристам. Цьогоріч її визнали кращим екскурсоводом у Білій Церкві. Туристичними доріжками сюди можуть з’їжджатися тисячі людей. І, звичайно ж, наповнювати бюджет. У програмі розвитку міста передбачили сприяння розвитку туризму. Місцеві переконують, саме у цій сфері місто проявить себе якнайкраще.

Про історію свого міста Олена може розповідати годинами. Найулюбленіше про Білу Церкву, від якої й пішла назва міста. Через дорогу від храму ще одна туристична принада – Костел Святого Івана Хрестителя. Це вже інша історія білоцерківчан. Проходимо вузенькою вуличкою – і ми біля Зимового палацу Браницьких. Тепер тут музична школа. А вже через парк і трішки вверх по вулиці – зупинимось біля торгових рядів – так званого БРУМу. Наступною зупинкою, кінцевою, визначаємо парк «Олександрія».

Звичайно ж, це не усі місця, які варто відвідати. Їх тут набагато більше. Не обходиться, і без проблем – зараз туристів мало.

Джерело: Телеканал Правда

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko