Фото Репортаж

Відбіркові матчі серед державних службовців Київщини відбулися у Білій Церкві

Портал idbc

  • 0
  • 457

1 вересня стартували спаринги з волейболу та футболу, за результатами яких буде сформовано остаточний склад збірної команди Київщини для участі у 3-му етапі Спартакіади серед держслужбовців, що відбудеться вже наприкінці цього місяця в Ужгороді.

Відбіркові матчі серед державних службовців Київщини цієї суботи відбулися у Білій Церкві. На матчах був присутній начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв, який впевнився, що все відбувається згідно фейр-плей.

Волейбольний матч приймала дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» за сприяння директора закладу Володимира Корнієнка. На паркеті збірна команда Київщини, до складу якої увійшли представники обласного управління спорту, Тетіївська райдержамдіністрація, Броварська РДА та Ставищенська РДА, зустрілася з вихованцями ДЮСШ. В результаті запеклого двобію матч завершився з рахунком 3:1 на користь господарів змагань з волейбольної секції «Юності».

Одночасно з волейболом на майданчику "Рух молоді" точилися баталії футбольні. Збірній команді держслужбовців, у складі якої грали спортсмени з Володарки, Білої Церкви, Кагарлика, Обухова та Яготина, протистояли футбольні команди Київщини. З рахунком 5:4 переміг ФК «Оріон» (Біла Церква). Наступний матч бува за державними службовцями – з рахунком 2:6 вони тріумфально переграли Фурсівську ОТГ.

Джерело: https://sport-koda.org

  • Письмо редактору
  • Печатная версия
  • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska