Новости Город

Ветеринари Білої Церкви відзначили своє професійне свято

Ольга Савченко

  • 0
  • 66

Традиційно в другу неділю серпня ветеринари України відзначають своє професійне свято - «День працівників ветеринарної медицини».

Тут доречно зазначити, що статус офіційного воно отримало відносно недавно – 1 листопада 2001 р. згідно з Указом Президента України за ініціативою Міністерства аграрної політики. А ввели його, щоб відзначити вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпечення ветеринарного благополуччя країни, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища. Самі ж ветеринари традиційно згадують улюблений  свій вислів: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство». Саме так, бо завдяки роботі ветеринарів вдається запобігати епідемій, які можуть призвести до найтяжчих наслідків.

Тож з нагоди цієї дати 8 серпня у великій залі Білоцерківської міської ради ветеринарів міста вітали представники влади, громадськість міста. Начальник Білоцерківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Володимир Вовкотруб, звертаючись під час урочистостей до своїх колег, зазначив, що 2018 рік видався досить «активним та поставив багато завдань». «По-перше, ми не тільки зберегли кількість працівників ветеринарної служби, а  поповнили наш колектив молодими фахівцями і гідно представляємо нашу службу на теренах Київщини та України», - зазначив він. Також зауважив, що завдяки роботі служби в місті утримується стабільна епізоотична ситуація, на ринках міста проводиться належний санітарний контроль харчової продукції. А головне -  Білоцерківська міська лабораторія відповідає європейським стандартам. Лабораторія пройшла акредитацію за системою  якості ISO 17025. Він привітав  усіх своїх  колег, привітав також ветеранів, відзначивши усіх грамотами, цінними подарунками та квітами.

До святкових вітань долучився заступник міського голови Олександр Поляруш, який наголосив, що день працівників ветеринарної медицини – це  «особливе  свято для особливих людей»: «Щоб бути ветеринарним лікарем, потрібно мати  глибоке відчуття доброти та співчуття. А ви є такими, бо розумієте своїх пацієнтів без слів – тільки за одним поглядом пацієнта». Побажав  усім здоров’я, з легкістю долати труднощі в роботі.

Відзначив фахівців білоцерківської ветеринарії грамотами та цінними подарунками.

Зі словами вітань до представників ветеринарної медицини звернувся й голова профспілки агропромислового комплексу Білоцерківського району Володимир Василенко, який вручив ряду працівників подяки від Президії профспілки агропромислового комплексу, подарунки та квіти.

Людмила Степанівна Сігалова пропрацювала у  ветеринарній службі 17 років, вона лікар. Займається проведенням  експертиз харчових продуктів. Каже, що в її обов’язки входить переважно надання консультацій. Втім, як відомо, саме від якісного проведення експертизи продуктів харчування й залежить здоров’я білоцерківців.

З нагоди професійного свята ветеринарам міста були вручені грамоти від Київської обласної ради, подяки від Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області.

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская