Новости Город

Ветеринари Білої Церкви відзначили своє професійне свято

Ольга Савченко

  • 0
  • 103

Традиційно в другу неділю серпня ветеринари України відзначають своє професійне свято - «День працівників ветеринарної медицини».

Тут доречно зазначити, що статус офіційного воно отримало відносно недавно – 1 листопада 2001 р. згідно з Указом Президента України за ініціативою Міністерства аграрної політики. А ввели його, щоб відзначити вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпечення ветеринарного благополуччя країни, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища. Самі ж ветеринари традиційно згадують улюблений  свій вислів: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство». Саме так, бо завдяки роботі ветеринарів вдається запобігати епідемій, які можуть призвести до найтяжчих наслідків.

Тож з нагоди цієї дати 8 серпня у великій залі Білоцерківської міської ради ветеринарів міста вітали представники влади, громадськість міста. Начальник Білоцерківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Володимир Вовкотруб, звертаючись під час урочистостей до своїх колег, зазначив, що 2018 рік видався досить «активним та поставив багато завдань». «По-перше, ми не тільки зберегли кількість працівників ветеринарної служби, а  поповнили наш колектив молодими фахівцями і гідно представляємо нашу службу на теренах Київщини та України», - зазначив він. Також зауважив, що завдяки роботі служби в місті утримується стабільна епізоотична ситуація, на ринках міста проводиться належний санітарний контроль харчової продукції. А головне -  Білоцерківська міська лабораторія відповідає європейським стандартам. Лабораторія пройшла акредитацію за системою  якості ISO 17025. Він привітав  усіх своїх  колег, привітав також ветеранів, відзначивши усіх грамотами, цінними подарунками та квітами.

До святкових вітань долучився заступник міського голови Олександр Поляруш, який наголосив, що день працівників ветеринарної медицини – це  «особливе  свято для особливих людей»: «Щоб бути ветеринарним лікарем, потрібно мати  глибоке відчуття доброти та співчуття. А ви є такими, бо розумієте своїх пацієнтів без слів – тільки за одним поглядом пацієнта». Побажав  усім здоров’я, з легкістю долати труднощі в роботі.

Відзначив фахівців білоцерківської ветеринарії грамотами та цінними подарунками.

Зі словами вітань до представників ветеринарної медицини звернувся й голова профспілки агропромислового комплексу Білоцерківського району Володимир Василенко, який вручив ряду працівників подяки від Президії профспілки агропромислового комплексу, подарунки та квіти.

Людмила Степанівна Сігалова пропрацювала у  ветеринарній службі 17 років, вона лікар. Займається проведенням  експертиз харчових продуктів. Каже, що в її обов’язки входить переважно надання консультацій. Втім, як відомо, саме від якісного проведення експертизи продуктів харчування й залежить здоров’я білоцерківців.

З нагоди професійного свята ветеринарам міста були вручені грамоти від Київської обласної ради, подяки від Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області.

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska