Новости Город

Народний аматорський хор «Від серця до серця» - лауреат І ступеня фестивалю хорових колективів ім. Л. Ященка

Ольга Савченко

  • 0
  • 79

Пісня – одна з важливих складових культури українського народу. Ми, українці, співаємо все життя: пісня супроводжує нас від колиски до останньої межі. Недарма кажуть, що у пісні – душа, і коли ми її чуємо чи  співаємо, то перебуваємо у митях одкровення з Богом.

 

У червні в Національному музеї народної архітектури та побуту України відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль хорових колективів імені Леопольда Ященка. Аматорські хорові колективи з різних куточків України презентували найкращі зразки народної пісенної спадщини, авторські твори у народній стилістиці та пісні, записані й віднайдені українським музикознавцем, фольклористом, диригентом Леопольдом Ященком.

У заході взяли участь чотирнадцять хорових колективів з Київщини, Сумщини, Черкащини, Одещини та Миколаївщини. Одним із колективів, який гідно представив столичний регіон, був славнозвісний народний аматорський хор «Від серця до серця».

Білоцерківські аматори подарували поціновувачам хорового співу незабутні миттєвості зустрічі з піснею. Вдячні глядачі були зачаровані злагодженістю голосів, професійним виконанням пісень, мелодійністю та особливою душевністю вокалістів, тому щедро обдарували білоцерківчан оплесками та вигуками «браво». Члени високоповажного журі відмітили високий рівень виконавської майстерності, тож відзначили колектив дипломом лауреата І ступеня. Урочиста церемонія нагородження відбулася 11 липня в Будинку органної та камерної музики. Почесну нагороду вручено заслуженому діячу мистецтв України, керівнику хору – Володимиру Клюєву.

Учасникам народного аматорського хору «Від серця до серця» надзвичайно приємно, що їхню наполегливу працю достойно оцінено. За майже сорокарічну історію цього творчого колективу така відзнака далеко не перша, але кожна з них багато значить для хористів, адже завойовані нагороди змінюють їх зсередини як виконавців і встановлюють рівень, який не можна знижувати, а навпаки, мотивують ставати ще кращими.

Прикро, що через нерозуміння міської влади значення ось таких колективів хор «Від серця до серця» може невдовзі зникнути. Чи буде це хорошою рекламою для такого міста, як Біла Церква? Сподіваємося, що розумний глузд все ж таки переможе і чотири десятиліття важкої праці багатьох учасників цього колективу не будуть знищені байдужістю.

Рада хору

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska