Новости Город

«Ми єдина галузь народного господарства, яка будує, а не руйнує»

Ольга Савченко

  • 0
  • 103

Будівельна галузь є однією з найважливіших галузей народного господарства. Від її роботи  залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання в країні.

Важливість цієї галузі можна пояснити наступним чином: капітальне будівництво, як ніяка інша галузь, створює велику кількість робочих місць і залучає продукцію багатьох галузей народ­ного господарства. З розвитком будівельної галузі розвивається виробництво будівель­них матеріалів і обладнання, нафто­хімія, машино­будування, металургія і металообробка, виробництво скла, деревообробка, транспорт, енергетика  і багато ще чого.

Вочевидь, як ніяка інша галузь економіки, будівництво сприяє розвитку підприємств мало­го бізнесу, особливо того напрямку, які спеціалізуються на оз­доблювальних і ремонтних роботах, на виробництві меблів. Отже, ще раз переконуємося, що ріст будівельної галузі  - це економічний ріст країни. Втім, криза не раз клала «на лопатки» цю галузь, і не так просто було виходити з  крутого піке. Та, долаючи всі негаразди, будівельні організації знову і знову відроджувалися. Це добре пам’ятають і знають білоцерківські будівельники. Та говорити про це вони не люблять. Переважно говорять про перспективи.

Якби там не було, але нині у місті працює більше 30 будівельних організацій різного кшталту.

Начальник відділу капітального будівництва міської ради Людмила Денисова  каже, що професія будівельника  - не просто професія інженерного характеру, а вона ще й творча. Бо саме будівельники вміло втілюють творчу задумку проектантів-архітекторів. Тож на урочистостях до Дня будівельників вона побажала, щоби всі проекти був вдалим. «Кожен об’єкт будівництва – це щось нове, цікаве, не схоже на попередній проект і надзвичайно сучасне», - зазначила вона. Вітаючи будівельників із їхнім професійним святом,  вона побажала всім витримки і здоров’я.

До вітань будівельників долучився заступник міського голови Олександр Поляруш. Він наголосив, що «пишається нашими будівельниками, бо завдяки їм, чудовій і потужній команді,  місто розростається і стає красивішим». А ще завдяки їм у місті розширюється соціальна інфраструктура – школи, дитячі садочки, амбулаторії, нові будинки, ремонтуються дороги. Тож побажав усім, щоб праця приносила їм щастя та достаток, людям - радість, а країні - процвітання. 

Він нагородив представників будівельної галузі та проектних організацій почесними грамотами. Подяками міського голови були відзначені керівники структурних підрозділів, які безпосередньо співпрацюють із будівельною галуззю міста.

Атмосфера в залі була досить святкова та розкута - багато жартів, посмішок. Тож коли

депутат міської ради Андрій Король вийшов привітати будівельників з  подарунками в червоних пакетах, пожартували: «Це що, гречка?». У відповідь почули: «Ні, не гречка. До виборів лишилося кілька  місяців, тож ще зачекайте». Він також зазначив, що будівельна галузь стоїть першою в переліку усіх сфер: «будуєте житло, в якому живуть люди, офіси, де вони працюють,  будуєте дороги, по яких усі ми їздимо».  Самі ж будівельники з гордістю кажуть, що в переліку всіх сфер, які існують, вони - «єдина галузь народного господарства, яка будує, а не руйнує».

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska