Новости Город

«Ми єдина галузь народного господарства, яка будує, а не руйнує»

Ольга Савченко

 • 0
 • 81

Будівельна галузь є однією з найважливіших галузей народного господарства. Від її роботи  залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання в країні.

Важливість цієї галузі можна пояснити наступним чином: капітальне будівництво, як ніяка інша галузь, створює велику кількість робочих місць і залучає продукцію багатьох галузей народ­ного господарства. З розвитком будівельної галузі розвивається виробництво будівель­них матеріалів і обладнання, нафто­хімія, машино­будування, металургія і металообробка, виробництво скла, деревообробка, транспорт, енергетика  і багато ще чого.

Вочевидь, як ніяка інша галузь економіки, будівництво сприяє розвитку підприємств мало­го бізнесу, особливо того напрямку, які спеціалізуються на оз­доблювальних і ремонтних роботах, на виробництві меблів. Отже, ще раз переконуємося, що ріст будівельної галузі  - це економічний ріст країни. Втім, криза не раз клала «на лопатки» цю галузь, і не так просто було виходити з  крутого піке. Та, долаючи всі негаразди, будівельні організації знову і знову відроджувалися. Це добре пам’ятають і знають білоцерківські будівельники. Та говорити про це вони не люблять. Переважно говорять про перспективи.

Якби там не було, але нині у місті працює більше 30 будівельних організацій різного кшталту.

Начальник відділу капітального будівництва міської ради Людмила Денисова  каже, що професія будівельника  - не просто професія інженерного характеру, а вона ще й творча. Бо саме будівельники вміло втілюють творчу задумку проектантів-архітекторів. Тож на урочистостях до Дня будівельників вона побажала, щоби всі проекти був вдалим. «Кожен об’єкт будівництва – це щось нове, цікаве, не схоже на попередній проект і надзвичайно сучасне», - зазначила вона. Вітаючи будівельників із їхнім професійним святом,  вона побажала всім витримки і здоров’я.

До вітань будівельників долучився заступник міського голови Олександр Поляруш. Він наголосив, що «пишається нашими будівельниками, бо завдяки їм, чудовій і потужній команді,  місто розростається і стає красивішим». А ще завдяки їм у місті розширюється соціальна інфраструктура – школи, дитячі садочки, амбулаторії, нові будинки, ремонтуються дороги. Тож побажав усім, щоб праця приносила їм щастя та достаток, людям - радість, а країні - процвітання. 

Він нагородив представників будівельної галузі та проектних організацій почесними грамотами. Подяками міського голови були відзначені керівники структурних підрозділів, які безпосередньо співпрацюють із будівельною галуззю міста.

Атмосфера в залі була досить святкова та розкута - багато жартів, посмішок. Тож коли

депутат міської ради Андрій Король вийшов привітати будівельників з  подарунками в червоних пакетах, пожартували: «Це що, гречка?». У відповідь почули: «Ні, не гречка. До виборів лишилося кілька  місяців, тож ще зачекайте». Він також зазначив, що будівельна галузь стоїть першою в переліку усіх сфер: «будуєте житло, в якому живуть люди, офіси, де вони працюють,  будуєте дороги, по яких усі ми їздимо».  Самі ж будівельники з гордістю кажуть, що в переліку всіх сфер, які існують, вони - «єдина галузь народного господарства, яка будує, а не руйнує».

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Біла Церква вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

  Двічі на рік Україна згадує трагічні події, що пов’язані з аварією на ЧАЕС: 26 квітня (1986 р.), коли сталася аварія, і 14 грудня, коли вшановують людей, які ціною свого життя змогли здолати техногенну катастрофу ХХ ст.
 • Погода на 14 грудня 2018 у Білій Церкві

  У Білій Церкві протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Ранковий сніг продовжуватиме йти весь день, проте до вечора послабшає.
 • «Сміюсь над горем, регочу над лихом…»

  Українців завжди вирізняло гарно розвинене почуття гумору та любов до пісні. І в радості, і в горі український народ співає і завжди сміється: з ворогів та недругів – гнівно та дошкульно; з друзів – весело та дотепно; з самого себе – висміює свої вади чи негаразди, що властиво сильному духом народу. Цією тематикою пронизана творчість відомого українського поета, публіциста, пісняра та вчителя Миколи Даниловича Сома.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko
Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm