Видео Сюжет

Знову сталася спроба викрасти комунальне майно Білої Церкви

Портал idbc

  • 0
  • 132

14 та 16 липня, поблизу села Глибочка, було виявлено чергові спроби незаконного демонтажу комунального трубопроводу В-3. Обидва рази на місце події були викликані правоохоронні органи та написані заяви про кримінальне правопорушення.

З приводу вказаних подій, 17 липня, на місце розриття трубопроводу прибули народний депутат України Хвича Мепарішвілі, заступники міського голови Інна Новогребельська та Олександр Поляруш, керуючий справами виконавчого комітету Сергій Постівий, представники структурних підрозділів міської ради та ТОВ «Білоцерківвода».Боротьба за цей трубопровід триває вже близько чотирьох років. Нагадаємо, що даний водогін стратегічно важливий для міста, оскільки він є резервним, і у разі пошкодження чи ремонту основного - саме через нього буде подаватися вода з річки на водоочисні споруди. До лютого 2018р його ще й експлуатували як футляр для технологічної мережі транспортування гіпохлориту натрію, необхідного для  очищення води. Наслідки вилучення трубопроводу можуть будуть катастрофічні для м. Біла Церква, Білоцерківського району та м. Умань.

Ще в 2014 році до  Господарського суду Київської області ТОВ «Новація-1» звернулась з відповідним позовом до ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» та Білоцерківської міської ради.  Згідно позову ТОВ «Новація-1» витребовувала частину магістрального водоводу «Дніпро – Рось», розташованого на ділянці між очисними спорудами Білоцерківського водоканалу за адресою вул. Ставищанська, 130, м. Біла Церква і водозабором на р. Рось. Вказаний магістральний водовід «Дніпро – Рось», що є предметом позову, невірно ототожнюється позивачем із футляром технологічної мережі для транспортування гіпохлориту натрію. На жаль, всупереч фактичним даним - відсутністю права власності у ТОВ «Новація-1» на вищезазначене майно та заборону законодавчими актами приватизації такого майна, 20 квітня 2017 р. Господарським судом Київської області по цій справі було прийнято рішення, яким позовні вимоги ТОВ «Новація-1» задоволені.

 

Згідно з даними Державного реєстру, законним власником цього майна є територіальна громада м. Біла Церква в особі Білоцерківської міської ради, адже спірний трубопровід побудовано та введено в експлуатацію у 1999 р. ВКГ «Київоблводоканал» за кошти бюджету м. Біла Церква. ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» користувалось зазначеним майном на законних підставах, згідно з умовами концесійного договору. Право комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква на вказане майно не було скасовано жодним державним органом чи то судом.

17 лютого ц.р. вже було зафіксовано демонтаж частини трубопроводу В-3, як результат - відкрито кримінальну справу.

15 травня ц.р. на пленарному засіданні позачергової п’ятдесят першої сесії Білоцерківської міської ради депутати прийняли рішення звернутися до Президента України щодо захисту майнових прав територіальної громади міста Біла Церква на водовід річкової води – В3.

Для недопущення розкрадання комунального майна міською владою вживаються всі можливі законні засоби, аби не допустити порушення джерела життєзабезпечення населення міста Біла Церква, Білоцерківського району та міста Умань Черкаської області питною водою та попередити можливу екологічну катастрофу.

Джерело: https://new.bc-rada.gov.ua

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская