Новости Город

Конкурсна комісія заслухала одного-єдиного кандидата

Ольга Савченко

  • 0
  • 480

10 липня відбулося засідання конкурсної комісії по визначенню переможця на посаду директора комунальної установи Білоцерківської міської ради  «Інклюзивно-ресурсний центр». З 15 травня    на конкурс подало заявки два кандидати. Втім, на засідання комісії прийшла лише одна -  Руденко Леся Олександрівна.

Конкурсна комісія у складі Інни Новогребельської, заступника міського голови; Галини Загородньої, начальника  відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород; радника міського голови Миколи Антонюка, голови  громадської організації  «Рада матерів та дружин учасників АТО»  Олени Лісовенко та головного юриста міської ради Сергія Щвеця. На засіданні був присутній і начальник міського управління освіти та науки Юрій Петрик. Втім, він перебуває в відпустці, тому права голосу не мав. Кандидатка на посаду розповіла свою біографію та мотивацію своєї участі у конкурсі. Леся Руденко народилася в Володарці. Має вищу освіту - закінчила Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю викладача  української мови та літератури; вчителя зарубіжної літератури; практичного психолога. Працювала в Володарській санаторній школі-інтернат, у Володарському аграрному ліцеї. Загальний стаж роботи - 10 років. У 2010 р. пройшла атестацію. Присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії». З  2015 р. заходиться в декретній відпустці по догляду за дитиною.  Коротко розповіла й про свою  діяльність, в основному сконцентрувавшись на роботі психолога. «Я пишаюся  тим, що завдяки мені було врятовано двоє дітей-підлітків від суїциду», - наголосила вона. Також пояснила шляхи вирішення проблем у вихованні дітей з  відхиленнями та роботою з батьками, які виховують таких діток.

Кандидату поставили ряд запитань, зокрема  Інна Новогребельська запитувала, яким чином  вона зорганізує роботу центру, в разі її призначення на посаду, оскільки це бюджетна установа, їй доведеться  займатися не стільки психологією, скільки адміністративною роботою: бюджетними питаннями, формуванням відділень, кабінетів, розписом  штатних одиниць тощо. Микола Антонюк порекомендував пані Руденко детально вивчити той «ресурс, з яким доведеться працювати, знайти партнерів у роботі, а головне – здійснити грамотний підбір фахівців».

У результаті таємного голосування   четверо членів комісії проголосували «за», один «проти». Висновки комісії ляжуть на стіл міському голові для подальшого вивчення, а про остаточні результати   Лесю Олександрівну   повідомлять додатково.  

В інтерв’ю начальник управління освіти та науки Білої Церкви  Юрій Петрик повідомив, що основні функції, які покладені на Інклюзивний центр, - це комплексна допомога  дітям з особливими освітніми потребами, зокрема медична, психологічна, реабілітаційна, а головне -  організація їхнього освітнього процесу.  Відповідно, це співпраця з медичними установами, реабілітаційним центром «Шанс» тощо. «Тому не випадково розміщуватиметься він у реабілітаційному центрі «Шанс», - зазначив він. Мінімальна кількість дітей, які звертатимуться до центру, -  516. Ще 111 діток, які перебувають на індивідуальному навчанні. Працюватиме 12 штатних одиниць - практичні психологи, логопеди, сурдопедагоги, фахівці з лікувальної фізкультури, за необхідності різних видів консультацій можуть залучатися й інші фахівці. Висновок про форму навчання та спосіб реабілітації дітей надає виключно  Інклюзивно-ресурсний центр. Підпорядковуватиметься заклад міському управлінню освіти та науки. Адреса центру: вул. Східна, 34.

Надя Кащук

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska