Новости Город

Конкурсна комісія заслухала одного-єдиного кандидата

Ольга Савченко

  • 0
  • 458

10 липня відбулося засідання конкурсної комісії по визначенню переможця на посаду директора комунальної установи Білоцерківської міської ради  «Інклюзивно-ресурсний центр». З 15 травня    на конкурс подало заявки два кандидати. Втім, на засідання комісії прийшла лише одна -  Руденко Леся Олександрівна.

Конкурсна комісія у складі Інни Новогребельської, заступника міського голови; Галини Загородньої, начальника  відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород; радника міського голови Миколи Антонюка, голови  громадської організації  «Рада матерів та дружин учасників АТО»  Олени Лісовенко та головного юриста міської ради Сергія Щвеця. На засіданні був присутній і начальник міського управління освіти та науки Юрій Петрик. Втім, він перебуває в відпустці, тому права голосу не мав. Кандидатка на посаду розповіла свою біографію та мотивацію своєї участі у конкурсі. Леся Руденко народилася в Володарці. Має вищу освіту - закінчила Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю викладача  української мови та літератури; вчителя зарубіжної літератури; практичного психолога. Працювала в Володарській санаторній школі-інтернат, у Володарському аграрному ліцеї. Загальний стаж роботи - 10 років. У 2010 р. пройшла атестацію. Присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії». З  2015 р. заходиться в декретній відпустці по догляду за дитиною.  Коротко розповіла й про свою  діяльність, в основному сконцентрувавшись на роботі психолога. «Я пишаюся  тим, що завдяки мені було врятовано двоє дітей-підлітків від суїциду», - наголосила вона. Також пояснила шляхи вирішення проблем у вихованні дітей з  відхиленнями та роботою з батьками, які виховують таких діток.

Кандидату поставили ряд запитань, зокрема  Інна Новогребельська запитувала, яким чином  вона зорганізує роботу центру, в разі її призначення на посаду, оскільки це бюджетна установа, їй доведеться  займатися не стільки психологією, скільки адміністративною роботою: бюджетними питаннями, формуванням відділень, кабінетів, розписом  штатних одиниць тощо. Микола Антонюк порекомендував пані Руденко детально вивчити той «ресурс, з яким доведеться працювати, знайти партнерів у роботі, а головне – здійснити грамотний підбір фахівців».

У результаті таємного голосування   четверо членів комісії проголосували «за», один «проти». Висновки комісії ляжуть на стіл міському голові для подальшого вивчення, а про остаточні результати   Лесю Олександрівну   повідомлять додатково.  

В інтерв’ю начальник управління освіти та науки Білої Церкви  Юрій Петрик повідомив, що основні функції, які покладені на Інклюзивний центр, - це комплексна допомога  дітям з особливими освітніми потребами, зокрема медична, психологічна, реабілітаційна, а головне -  організація їхнього освітнього процесу.  Відповідно, це співпраця з медичними установами, реабілітаційним центром «Шанс» тощо. «Тому не випадково розміщуватиметься він у реабілітаційному центрі «Шанс», - зазначив він. Мінімальна кількість дітей, які звертатимуться до центру, -  516. Ще 111 діток, які перебувають на індивідуальному навчанні. Працюватиме 12 штатних одиниць - практичні психологи, логопеди, сурдопедагоги, фахівці з лікувальної фізкультури, за необхідності різних видів консультацій можуть залучатися й інші фахівці. Висновок про форму навчання та спосіб реабілітації дітей надає виключно  Інклюзивно-ресурсний центр. Підпорядковуватиметься заклад міському управлінню освіти та науки. Адреса центру: вул. Східна, 34.

Надя Кащук

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская