Новости Экономика

Біла Церква є досить кредитоспроможним та інвестиційно привабливим містом - IBI Rating Agency

Мировлад Марбу

  • 0
  • 77

Місто Біла Церква (Київська область) отримав результати незалежної оцінки міста від агентства IBI Rating Agency, де вказано, що він є досить кредитоспроможним та інвестиційно привабливим.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив директор муніципального департаменту IBI Rating Agency Дмитро Задесенець. Згідно з проведеною оцінкою, місто отримало кредитний рейтинг "uaBBB+" і рейтинг інвестиційної привабливості "invA-".

"Цей кредитний рейтинг (кредитний рейтинг «uaBBB+" - УНІАН) визначається за національною рейтинговою шкалою, що затверджена Кабінетом міністрів, і він означає, що місто є досить кредитоспроможним, - відзначив Задесенець. - Наступний рейтинг - рейтинг інвестиційної привабливості, який ми оцінюємо з точки зору інвестиційної привабливості, стану управління, стану пропозиції, контакту з інвесторами, інфраструктури, екології... Ми оцінили, що даний рейтинг є високим - "invA-". Це означає високу інвестиційну привабливість". Він відзначив, що кредитний рейтинг Білої Церкви такий самий, як і у Тернополя, а інвестиційної привабливості - на рівні Сум і Тернополя.

"Даний рейтинг - крок вперед для нашого міста. Ми постійно працюємо над поліпшенням інвестиційного клімату в Білій Церкві. У 2016 році міською радою була ухвалена "Стратегія інвестиційного розвитку Білої Церкви", де головним пріоритетом став розвиток бізнесу, розвиток, зокрема, малого та середнього бізнесу", - сказав мер Білої Церкви Геннадій Дикий.

Мер відзначив, що зовсім недавно в Білій Церкві було відкрито два нових сучасних заводи. "Запрошуємо інвесторів до нашого міста. Ми відкриті й готові до співпраці", - наголосив мер. Також IBI Rating Agency повідомило, що такі рейтинги мають приблизно 20 міст України.

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская