Новости Экономика

Біла Церква є досить кредитоспроможним та інвестиційно привабливим містом - IBI Rating Agency

Мировлад Марбу

  • 0
  • 84

Місто Біла Церква (Київська область) отримав результати незалежної оцінки міста від агентства IBI Rating Agency, де вказано, що він є досить кредитоспроможним та інвестиційно привабливим.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив директор муніципального департаменту IBI Rating Agency Дмитро Задесенець. Згідно з проведеною оцінкою, місто отримало кредитний рейтинг "uaBBB+" і рейтинг інвестиційної привабливості "invA-".

"Цей кредитний рейтинг (кредитний рейтинг «uaBBB+" - УНІАН) визначається за національною рейтинговою шкалою, що затверджена Кабінетом міністрів, і він означає, що місто є досить кредитоспроможним, - відзначив Задесенець. - Наступний рейтинг - рейтинг інвестиційної привабливості, який ми оцінюємо з точки зору інвестиційної привабливості, стану управління, стану пропозиції, контакту з інвесторами, інфраструктури, екології... Ми оцінили, що даний рейтинг є високим - "invA-". Це означає високу інвестиційну привабливість". Він відзначив, що кредитний рейтинг Білої Церкви такий самий, як і у Тернополя, а інвестиційної привабливості - на рівні Сум і Тернополя.

"Даний рейтинг - крок вперед для нашого міста. Ми постійно працюємо над поліпшенням інвестиційного клімату в Білій Церкві. У 2016 році міською радою була ухвалена "Стратегія інвестиційного розвитку Білої Церкви", де головним пріоритетом став розвиток бізнесу, розвиток, зокрема, малого та середнього бізнесу", - сказав мер Білої Церкви Геннадій Дикий.

Мер відзначив, що зовсім недавно в Білій Церкві було відкрито два нових сучасних заводи. "Запрошуємо інвесторів до нашого міста. Ми відкриті й готові до співпраці", - наголосив мер. Також IBI Rating Agency повідомило, що такі рейтинги мають приблизно 20 міст України.

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska