Новости Город

10 кроків для порятунку України Партія «ОСНОВА» презентує Доктрину «Україна 2030»

Мария Величко

  • 0
  • 276

Україна уже перетворилася у найбіднішу країну Європи за показником ВВП на душу населення. Темпи росту упродовж двох останніх років залишаються нижче світового рівня. За розрахунками ООН, для таких країн, як наша, темпи росту ВВП мають бути не менші 7 відсотків на рік. А Україні, щоб лише розрахуватися з боргами, треба рости не менше ніж на 6 відсотків на рік. Таких темпів ми не можемо досягти через численні помилки в проведенні реформ і загрозливій структурній деформації економіки.

Основна помилка полягає в тому, що, замість прийняття і впровадження власної моделі економічного росту, робиться ставка на іноземну кредитну підтримку, яка заохочує політику деіндустріалізації, експорт сировини і робочої сили. Це не дає потрібного ефекту. Потрібна нова економічна програма, яка б дала можливість країні швидко розвиватися, а громадянам - повернутися додому, пристойно заробляти і будувати майбутнє у власній країні. Партія «Основа» має такий документ – він називається «Доктрина 2030». Це неполітичний документ, який опирається на результати фундаментальних досліджень і розрахунків вчених і практиків.

Програма стрімкого розвитку України, яку пропонує партія «Основа», - це всього лише 10 кроків, після яких наша держава нарешті почне стрімко розвиватися. Коротку презентацію програми для читачів тижневика «Майдан-Брок» провів депутат Білоцерківської міської ради Король Андрій Петрович:

1. Ми створимо нові робочі місця з гідною зарплатою, і країна ЗаПрацює!

Підприємствам, які закрилися протягом 2014-2018 років, буде виділено безвідсоткові кредити на відновлення виробництва – на свою роботу зможе повернутися мільйон людей! Підприємствам, що успішно розвиваються, буде виділено довгострокові дешеві кредити на розширення виробництва, і це дозволить створити ще мільйон нових робочих місць.

2. Ми знизимо податки, і країна ЗаПрацює!

Одночасне зниження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з 18% до 10% і єдиного соціального внеску (ЄСВ) з 22% до 15% дозволить кожному працюючому отримувати на руки додатково від декількох сотень до кількох тисяч гривень. Податок на прибуток буде замінено на податок на виведений капітал. ПДВ буде знижено на 6%. Роботодавцю стане вигідно платити офіційні зарплати.

3. Ми повернемо вкрадені з банківської системи гроші, і країна ЗаПрацює!

І приватні особи, і підприємства отримають з Фонду гарантування вкладів і з Нацбанку повне повернення коштів, втрачених у закритих Гонтаревою банках. Підприємства зможуть повернутися до роботи, а люди – вкласти свої гроші в економіку країни. Грошей вистачить: тільки у Гонтаревої і її оточення можна конфіскувати не менше 100 мільярдів гривень!

4. Ми істотно скоротимо кількість чиновників, і країна ЗаПрацює!

Сучасні технології дозволяють у більшості функцій замінити чиновників цифровими (комп’ютерними) рішеннями. Ми заощадимо і на скороченні державного апарату, і на зменшенні масштабів корупції – комп’ютеру неможливо дати хабар.

5. Ми знизимо ціну на газ та електроенергію, і країна ЗаПрацює!

Високі ціни на енергоносії щодня забирають гроші з кишень людей і ставлять на межу виживання підприємства. Ціну на газ буде знижено на 40% при одночасній реалізації масштабної програми енергоефективності. Підвищення енергоефективності знизить собівартість української продукції, а значить і ціну на неї, знизяться тарифи на опалення, світло, гарячу воду.

6. Ми знімемо блокаду Донбасу, і країна ЗаПрацює!

Блокада Донбасу розірвала виробничі ланцюжки, вже завдала збитків на 50 мільярдів гривень, позбавила країну 100 тисяч робочих місць. Відновивши економічні зв’язки, ми повернемо роботу, зарплату, відновимо виробництво на підконтрольних Україні територіях, а після введення миротворців – і на всьому Донбасі.

7. Ми замінимо кредити МВФ на інвестиції, і країна ЗаПрацює!

Все, що ми заробляємо, ми віддаємо МВФ за відсотки по кредитах, які набрала нинішня влада. Влада фактично віддала країну під зовнішнє управління. Ми відмовимося від кредитів і залучимо до економіки українських та іноземних інвесторів, які створять нові робочі місця. А прибуток залишатиметься в Україні.

8. Ми надамо доступні кредити для бізнесу та на житло, і країна ЗаПрацює!

Ми відновимо довіру до банківської системи, знову можна буде сміливо віднести свої гроші до банку і отримувати відсотки. Ми знизимо інфляцію і облікову ставку, кредити подешевшають у 2-3 рази – банки зможуть фінансувати і бізнес, який створює робочі місця, і купівлю нових квартир молодими сім’ями під європейські відсотки.

9. Ми повернемо державне замовлення на українські заводи, і країна ЗаПрацює!

Державні та приватні заводи отримають замовлення на 150 мільярдів гривень на рік на виробництво власних кораблів, літаків, вертольотів, автомобілів, локомотивів, зброї для армії. Розгорнеться масштабне будівництво доріг і мостів. Наука отримає замовлення на нові розробки. Все, що країна купує за кордоном, ми замінимо власним, українським виробництвом.

10. Ми доб’ємося від Росії компенсації збитків, і країна ЗаПрацює!

В результаті агресії в України було вкрадено або зруйновано промислові та державні активи на суму близько 25 млрд. доларів, ще 15 млрд. втрачено в результаті військових дій та падіння ВВП. Зруйновано економіку. Через міжнародні суди ми доб’ємося компенсації Росією 40 млрд. доларів збитків, нанесених анексією Криму та війною на Донбасі, і спрямуємо ці кошти на відновлення й розвиток економіки України.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская