Новости Город

10 кроків для порятунку України Партія «ОСНОВА» презентує Доктрину «Україна 2030»

Мария Величко

  • 0
  • 294

Україна уже перетворилася у найбіднішу країну Європи за показником ВВП на душу населення. Темпи росту упродовж двох останніх років залишаються нижче світового рівня. За розрахунками ООН, для таких країн, як наша, темпи росту ВВП мають бути не менші 7 відсотків на рік. А Україні, щоб лише розрахуватися з боргами, треба рости не менше ніж на 6 відсотків на рік. Таких темпів ми не можемо досягти через численні помилки в проведенні реформ і загрозливій структурній деформації економіки.

Основна помилка полягає в тому, що, замість прийняття і впровадження власної моделі економічного росту, робиться ставка на іноземну кредитну підтримку, яка заохочує політику деіндустріалізації, експорт сировини і робочої сили. Це не дає потрібного ефекту. Потрібна нова економічна програма, яка б дала можливість країні швидко розвиватися, а громадянам - повернутися додому, пристойно заробляти і будувати майбутнє у власній країні. Партія «Основа» має такий документ – він називається «Доктрина 2030». Це неполітичний документ, який опирається на результати фундаментальних досліджень і розрахунків вчених і практиків.

Програма стрімкого розвитку України, яку пропонує партія «Основа», - це всього лише 10 кроків, після яких наша держава нарешті почне стрімко розвиватися. Коротку презентацію програми для читачів тижневика «Майдан-Брок» провів депутат Білоцерківської міської ради Король Андрій Петрович:

1. Ми створимо нові робочі місця з гідною зарплатою, і країна ЗаПрацює!

Підприємствам, які закрилися протягом 2014-2018 років, буде виділено безвідсоткові кредити на відновлення виробництва – на свою роботу зможе повернутися мільйон людей! Підприємствам, що успішно розвиваються, буде виділено довгострокові дешеві кредити на розширення виробництва, і це дозволить створити ще мільйон нових робочих місць.

2. Ми знизимо податки, і країна ЗаПрацює!

Одночасне зниження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з 18% до 10% і єдиного соціального внеску (ЄСВ) з 22% до 15% дозволить кожному працюючому отримувати на руки додатково від декількох сотень до кількох тисяч гривень. Податок на прибуток буде замінено на податок на виведений капітал. ПДВ буде знижено на 6%. Роботодавцю стане вигідно платити офіційні зарплати.

3. Ми повернемо вкрадені з банківської системи гроші, і країна ЗаПрацює!

І приватні особи, і підприємства отримають з Фонду гарантування вкладів і з Нацбанку повне повернення коштів, втрачених у закритих Гонтаревою банках. Підприємства зможуть повернутися до роботи, а люди – вкласти свої гроші в економіку країни. Грошей вистачить: тільки у Гонтаревої і її оточення можна конфіскувати не менше 100 мільярдів гривень!

4. Ми істотно скоротимо кількість чиновників, і країна ЗаПрацює!

Сучасні технології дозволяють у більшості функцій замінити чиновників цифровими (комп’ютерними) рішеннями. Ми заощадимо і на скороченні державного апарату, і на зменшенні масштабів корупції – комп’ютеру неможливо дати хабар.

5. Ми знизимо ціну на газ та електроенергію, і країна ЗаПрацює!

Високі ціни на енергоносії щодня забирають гроші з кишень людей і ставлять на межу виживання підприємства. Ціну на газ буде знижено на 40% при одночасній реалізації масштабної програми енергоефективності. Підвищення енергоефективності знизить собівартість української продукції, а значить і ціну на неї, знизяться тарифи на опалення, світло, гарячу воду.

6. Ми знімемо блокаду Донбасу, і країна ЗаПрацює!

Блокада Донбасу розірвала виробничі ланцюжки, вже завдала збитків на 50 мільярдів гривень, позбавила країну 100 тисяч робочих місць. Відновивши економічні зв’язки, ми повернемо роботу, зарплату, відновимо виробництво на підконтрольних Україні територіях, а після введення миротворців – і на всьому Донбасі.

7. Ми замінимо кредити МВФ на інвестиції, і країна ЗаПрацює!

Все, що ми заробляємо, ми віддаємо МВФ за відсотки по кредитах, які набрала нинішня влада. Влада фактично віддала країну під зовнішнє управління. Ми відмовимося від кредитів і залучимо до економіки українських та іноземних інвесторів, які створять нові робочі місця. А прибуток залишатиметься в Україні.

8. Ми надамо доступні кредити для бізнесу та на житло, і країна ЗаПрацює!

Ми відновимо довіру до банківської системи, знову можна буде сміливо віднести свої гроші до банку і отримувати відсотки. Ми знизимо інфляцію і облікову ставку, кредити подешевшають у 2-3 рази – банки зможуть фінансувати і бізнес, який створює робочі місця, і купівлю нових квартир молодими сім’ями під європейські відсотки.

9. Ми повернемо державне замовлення на українські заводи, і країна ЗаПрацює!

Державні та приватні заводи отримають замовлення на 150 мільярдів гривень на рік на виробництво власних кораблів, літаків, вертольотів, автомобілів, локомотивів, зброї для армії. Розгорнеться масштабне будівництво доріг і мостів. Наука отримає замовлення на нові розробки. Все, що країна купує за кордоном, ми замінимо власним, українським виробництвом.

10. Ми доб’ємося від Росії компенсації збитків, і країна ЗаПрацює!

В результаті агресії в України було вкрадено або зруйновано промислові та державні активи на суму близько 25 млрд. доларів, ще 15 млрд. втрачено в результаті військових дій та падіння ВВП. Зруйновано економіку. Через міжнародні суди ми доб’ємося компенсації Росією 40 млрд. доларів збитків, нанесених анексією Криму та війною на Донбасі, і спрямуємо ці кошти на відновлення й розвиток економіки України.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska