Новости Экономика

Власні доходи по районному бюджету Білоцерківщини склали 30,6 млн. грн.

Мировлад Марбу

  • 0
  • 154

Бюджет будь-якого регіону є річним фінансовим планом, який складається перед початком року. За січень-травень поточного року доходи по зведеному місцевому бюджету склали 274,7 млн. грн. Такі результати оприлюднив начальник фінансового управління Білоцерківської райдержадміністрації Анатолій Титаренко під час щотижневої оперативної наради.

Із загальної суми доходної частини офіційні трансферти склали 218,6 млн. грн., в тому числі: освітня субвенція – 20,4 млн. грн. та медична субвенція – 9,6 млн. грн. Дотації склали 6,8 млн. грн. Субвенції на пільги та житлово-комунальні субсидії склали 134,1 млн. грн. Власні доходи за 5 місяців склали 56,1 млн. грн. Дохідна частина районного бюджету за 5 місяців 2018 року склала 248,5 млн. грн. Власні доходи по районному бюджету склали 30,6 млн. грн.

Бюджетоутворюючі підприємства по районному бюджету є:
- ПраТ «Росава» - 5,4 млн. грн.
- Молочна компанія Мілк Лайн – 1,8 млн. грн.
- Білоцерківський лісгосп – 1,5 млн. грн.
- ТОВ «Укрюг» - 1,3 млн. грн.
- ТОВ «Епіцентр» - 0,96 млн. грн.
- ВАТ ТДВ «Терезине» - 1,08 млн. грн.
- ТОВ Агрофірма «Дім» - 0,68 млн. грн.
- ПраТ «Маки» - 0,58 млн. грн.
- СВК ім. Щорса – 0,72 млн. грн.

Доходи Шкарівської, Пилипчанської, Піщанської, Озернянської сільськх рад, Терезинської селищної ради перевищують 1 мільйон гривень. В порівнянні з попереднім роком найбільший приріст надходжень мають: Терезинська селищна рада, Маловільшанська й Томилівська сільські ради.

Видатки за 5 місяців по зведеному місцевому бюджету склали 279,8 млн. грн. Із загальної суми видатків:
- на соціальний захист населення профінансовано 164,5 млн. грн..;
- на освіту – 53,0 млн. грн.;
- на охорону здоров’я – 29,4 млн. грн..;
- на утримання органів місцевого самоврядування;
- на житлово-комунальне господарство – 6,8 млн. грн..;
- на культуру – 6,2млн. грн..;
- на міжбюджетні трансферти – 6,8 млн. грн.

На заробітну плату з нарахуваннями витрачено 82,8 млн. грн., що становить 76% від видатків, на енергоносії витрачено – 12,0 млн. грн.

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская