Новости Экономика

Власні доходи по районному бюджету Білоцерківщини склали 30,6 млн. грн.

Мировлад Марбу

  • 0
  • 183

Бюджет будь-якого регіону є річним фінансовим планом, який складається перед початком року. За січень-травень поточного року доходи по зведеному місцевому бюджету склали 274,7 млн. грн. Такі результати оприлюднив начальник фінансового управління Білоцерківської райдержадміністрації Анатолій Титаренко під час щотижневої оперативної наради.

Із загальної суми доходної частини офіційні трансферти склали 218,6 млн. грн., в тому числі: освітня субвенція – 20,4 млн. грн. та медична субвенція – 9,6 млн. грн. Дотації склали 6,8 млн. грн. Субвенції на пільги та житлово-комунальні субсидії склали 134,1 млн. грн. Власні доходи за 5 місяців склали 56,1 млн. грн. Дохідна частина районного бюджету за 5 місяців 2018 року склала 248,5 млн. грн. Власні доходи по районному бюджету склали 30,6 млн. грн.

Бюджетоутворюючі підприємства по районному бюджету є:
- ПраТ «Росава» - 5,4 млн. грн.
- Молочна компанія Мілк Лайн – 1,8 млн. грн.
- Білоцерківський лісгосп – 1,5 млн. грн.
- ТОВ «Укрюг» - 1,3 млн. грн.
- ТОВ «Епіцентр» - 0,96 млн. грн.
- ВАТ ТДВ «Терезине» - 1,08 млн. грн.
- ТОВ Агрофірма «Дім» - 0,68 млн. грн.
- ПраТ «Маки» - 0,58 млн. грн.
- СВК ім. Щорса – 0,72 млн. грн.

Доходи Шкарівської, Пилипчанської, Піщанської, Озернянської сільськх рад, Терезинської селищної ради перевищують 1 мільйон гривень. В порівнянні з попереднім роком найбільший приріст надходжень мають: Терезинська селищна рада, Маловільшанська й Томилівська сільські ради.

Видатки за 5 місяців по зведеному місцевому бюджету склали 279,8 млн. грн. Із загальної суми видатків:
- на соціальний захист населення профінансовано 164,5 млн. грн..;
- на освіту – 53,0 млн. грн.;
- на охорону здоров’я – 29,4 млн. грн..;
- на утримання органів місцевого самоврядування;
- на житлово-комунальне господарство – 6,8 млн. грн..;
- на культуру – 6,2млн. грн..;
- на міжбюджетні трансферти – 6,8 млн. грн.

На заробітну плату з нарахуваннями витрачено 82,8 млн. грн., що становить 76% від видатків, на енергоносії витрачено – 12,0 млн. грн.

Рубрика: Экономика
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska