Новости Город

В Білій Церкві школяра госпіталізували під час ЗНО з підозрою на кір

Мировлад Марбу

  • 0
  • 740

В одній зі шкіл м.Біла Церква Київської області 8 червня під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) був госпіталізован до міської лікарні учень 11 класу, житель Фастівського району, з підозрою на кір.

Як повідомляє департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації, безпосередньо в класі разом з хворим знаходилося ще 15 дітей. В цілому ж в школі проходили ЗНО 293 учня з м.Біла Церква та Білоцерківського, Рокитнянського, Таращанського, Ставищенського, Фастівського та Сквирського районів Київської області.

"Департамент охорони здоров'я Київської обладміністрації терміново скликав оперативний штаб і зробив ряд протиепідемічних заходів заради локалізації та попередження захворюваності на кір серед контактних осіб", - йдеться в повідомленні.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska