Новости Город

В Білій Церкві школяра госпіталізували під час ЗНО з підозрою на кір

Мировлад Марбу

  • 0
  • 699

В одній зі шкіл м.Біла Церква Київської області 8 червня під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) був госпіталізован до міської лікарні учень 11 класу, житель Фастівського району, з підозрою на кір.

Як повідомляє департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації, безпосередньо в класі разом з хворим знаходилося ще 15 дітей. В цілому ж в школі проходили ЗНО 293 учня з м.Біла Церква та Білоцерківського, Рокитнянського, Таращанського, Ставищенського, Фастівського та Сквирського районів Київської області.

"Департамент охорони здоров'я Київської обладміністрації терміново скликав оперативний штаб і зробив ряд протиепідемічних заходів заради локалізації та попередження захворюваності на кір серед контактних осіб", - йдеться в повідомленні.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko