Новости Город

У Білій Церкві пройшло засідання Асоціації міст України

Мировлад Марбу

 • 0
 • 110

Створення об’єднаних територіальних громад обговорювали на засіданні Київського регіонального відділення АМУ, що відбулося у м.Біла Церква (Білоцерківський район, Київська область).

Засідання відрив голова КОДА Олександр Горган, який зазначив, що представники місцевого самоврядування можуть розраховувати на всебічну підтримку обласної влади, якщо справа стосується покращення життя громад Київщини.

    «За минулий рік на Київщині додатково було створено 7 ОТГ. Зараз їх дев’ять. Крім того, є чимало ініціатив щодо  об’єднання громад і є чітке розуміння, через яку призму потрібно діяти, в якому напрямку рухатися.  Важливим чинником є те, що високі показники бюджетної діяльності  ОТГ, які вже існують,  і тих територій, що не охоплені, – суттєво відрізняються», – підкреслив очільник КОДА.

Міський голова Білої Церкви Генадій Дикий зауважив, що наразі місто має план приєднання трьох селищних громад до міста. За його думкою, успішними ОТГ є лише ті, що мають досить великий розмір та розвинену інфраструктуру.

    «І надзвичайно важливо те, що громади потрібно розвивати, шукати додаткові надходження, створювати нові робочі місця, а для цього – залучати інвестиції. Зрозуміло, що інвестор прийде до тієї ОТГ, де буде запропоновано максимум:  робочі руки,  необхідну інфраструктуру, комунікації та земельні ділянки» – зазначив голова Білої Церкви.

У ході засідання було прийнято рішення про прийняття до лав Асоціації нових членів, підписано Меморандум про співробітництво між Київським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та об’єднанням адвокатів «Київщина» та розглянуто інші питання.

Джерело: https://stolychno.news

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Погода на 22 жовтня 2018 у Білій Церкві

  Нічні хмари у Білій Церкві вранці розсіялися, а вдень знову зберуться, щоб ввечері звільнити небо від своєї пристуності вже повністю. Без опадів.
 • Кращим студентам міста – стипендії міського голови

  18 жовтня у Білій Церкві відбулося вручення стипендій міського голови – з метою підтримки студентів вищих навчальних закладів міста Біла Церква, які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста
 • Погода на 19 жовтня 2018 у Білій Церкві

  В цей день у Білій Церкві хмар на небі не було тільки вночі, а з ранку й до самого вечора буде зберігатися похмура погода. Без опадів.
 • У Білій Церкві ветеран АТО створює іграшки

  Ветерану АТО з міста Біла Церква Павлу Балабусі вдалося втілити чудовий бізнес-проект – він створив «Майстерня подарунків ручної роботи “Пан Кокос”», на краудфандінговій платформі.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская