Новости Город

У Білій Церкві пройшло засідання Асоціації міст України

Мировлад Марбу

  • 0
  • 136

Створення об’єднаних територіальних громад обговорювали на засіданні Київського регіонального відділення АМУ, що відбулося у м.Біла Церква (Білоцерківський район, Київська область).

Засідання відрив голова КОДА Олександр Горган, який зазначив, що представники місцевого самоврядування можуть розраховувати на всебічну підтримку обласної влади, якщо справа стосується покращення життя громад Київщини.

    «За минулий рік на Київщині додатково було створено 7 ОТГ. Зараз їх дев’ять. Крім того, є чимало ініціатив щодо  об’єднання громад і є чітке розуміння, через яку призму потрібно діяти, в якому напрямку рухатися.  Важливим чинником є те, що високі показники бюджетної діяльності  ОТГ, які вже існують,  і тих територій, що не охоплені, – суттєво відрізняються», – підкреслив очільник КОДА.

Міський голова Білої Церкви Генадій Дикий зауважив, що наразі місто має план приєднання трьох селищних громад до міста. За його думкою, успішними ОТГ є лише ті, що мають досить великий розмір та розвинену інфраструктуру.

    «І надзвичайно важливо те, що громади потрібно розвивати, шукати додаткові надходження, створювати нові робочі місця, а для цього – залучати інвестиції. Зрозуміло, що інвестор прийде до тієї ОТГ, де буде запропоновано максимум:  робочі руки,  необхідну інфраструктуру, комунікації та земельні ділянки» – зазначив голова Білої Церкви.

У ході засідання було прийнято рішення про прийняття до лав Асоціації нових членів, підписано Меморандум про співробітництво між Київським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та об’єднанням адвокатів «Київщина» та розглянуто інші питання.

Джерело: https://stolychno.news

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska