Новости Город

Гроші, зариті в землю, або Чи буде алея знову зеленою?

Ольга Савченко

  • 0
  • 2571

Наразі на алеї по б-ру Олександрійський ведуться роботи з реконструкції, їздять трактори, щось риють та будують – видно, робота кипить. Хоча це не початок, а скоріше, продовження, бо ж  частину робіт вже виконали, тож білоцерківці можуть бачити перші результати, а саме новеньку бруківку, лавочки, ліхтарі… Вгадайте, чого не вистачає? «Сущей безделицы» - зелені, яка завжди була не лише прикрасою нашої алеї, а й захисником від шкідливих газів автотранспорту. Справа в тому, що дерева та кущі зрізали, натомість посадили молоді кущики та клени, більшість із яких взагалі не прижилася… Може, тому що їх просто не поливали?

Відповідно до проекту реконструкції на алеї передбачається доріжка для велосипедистів, створення безбар’єрних переходів через проїжджі частини, підсадження дерев з системою крапельного поливу, облаштування зон відпочинку, будівництво скульптур тощо.

Розкішні кущі безжально знищили...

 «Частина дерев і кущів підлягала видаленню, – пояснювали під час презентації проекту реконструкції алеї. - Дерева були старі, дикі, їхній строк придатності давно вичерпався. Тим більше вони заважали руху транспорту, росли фактично на проїжджій частині, особливо в районі колишньої вул. Славіна, там на перехресті не можна було проїхати (??! – ред.). Натомість планується підсадка 100 нових дерев, в основному кленів різних видів».

На що депутат міської ради Сергій Беркут, який також був присутній на презентації, висловив свою позицію:  «70% дерев вирізали. Зараз ми викидаємо «здорові» гроші з бюджету на благоустрій. Та проблема в тому, що ми змушені розміщати батьків з дітьми на алеї між потоками автотранспорту. І замість того, щоб дихати свіжим повітрям, вони дихають автомобільними газами… Навіщо було зрізати дерева, та ще в такій кількості! Не краще було при проектуванні зберегти зелень по максимуму? Ми гробимо здоров’я дітей, от що ми робимо! Поки ті сто дерев виростуть, не одне покоління буде дихати цими газами!».

Хто вгадає, де тут посаджені заново кущі?

Дерева у більшості своїй не прийнялися. Посадили і забули...

«Нам подобається новий вигляд алеї, але є відчуття незахищеності – все відкрито, як на долоні. Це, напевне, через те, що алея нічим не огороджена, раніше були кущі, а тепер перед очима - рух транспорту. Бачимо, що посадили нові кущики, коли виростуть (якщо виростуть – ред.), буде гарно», - поділилася своєю думкою молода мама, яка гуляла алеєю з дитиною.

Дійсно, пишні кущі, які десятиліттями захищали мешканців від викидів автотранспорту, знищили… Невже в них також вийшов строк придатності чи того вимагала реконструкція? Тож поки маємо «голу» алею… Новопідсаджені кущики ще малі, але якщо їх поливатимуть так, як клени, вирости їм навряд чи судилося… Зверніть увагу, на відрізку алеї біля Критого ринку посадили 18 нових кленів, 10 з яких не прийнялися, ще 5 мають лише малу зелену верхівку… То скільки ще наших грошей так недбало закопають у землю?..

Наталія Кудрявцева

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская