Новости Спорт

На Білоцерківщині відбувся чемпіонат України з велоспорту

Мировлад Марбу

  • 0
  • 70

09-12 травня відбувся чемпіонат України, відкритий чемпіонат Київщини з велоспорту на шосе, до Дня Великої Перемоги. Змагання проводилися на автошляхах і вулицях м. Біла Церква, сіл Білоцерківського та Сквирського районів. Змагання відбулися за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління фізичної культури і спорту КОДА та Федерації велоспорту Київщини.

У змаганнях взяли участь понад 240 спортсменів України та гості з Білорусії. Велосипедисти КЗ КОР «Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту» здобули більшість медалей чемпіонату України.

 

У церемонії нагородження, що відбулася 12 травня, взяв участь народний депутат України Хвича Мепарішвілі, який привітав усіх присутніх, та побажав подальших успіхів і високих спортивних досягнень.

Варто відмітити впевнені перемоги велосипедистів Богдана Мусієнко, Ростислава Черниша, Романа Дешко, Артема Теслера та Олексія Касьянова. Юні дівчата Софія Шевченко, Сніжана Фарщук, юніорка Яна Линник та юнак Андрій Мовчан не залишили медальних шансів дорослим спортсменам України. Всього було вручено 43 медалі, з них 19 - золотих!

Дані змагання проводяться вже 28-й раз і є пропуском для спортсменів до спорту вищих досягнень та перевіркою їх функціонального стану при підготовці до чемпіонатів Європи та Світу. Щоденно до пам’ятників Воїнів Великої Перемоги покладалися квіти від учасників змагань.

У заході взяла участь начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько.

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko