Новости Спорт

На Білоцерківщині відбувся чемпіонат України з велоспорту

Мировлад Марбу

  • 0
  • 64

09-12 травня відбувся чемпіонат України, відкритий чемпіонат Київщини з велоспорту на шосе, до Дня Великої Перемоги. Змагання проводилися на автошляхах і вулицях м. Біла Церква, сіл Білоцерківського та Сквирського районів. Змагання відбулися за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління фізичної культури і спорту КОДА та Федерації велоспорту Київщини.

У змаганнях взяли участь понад 240 спортсменів України та гості з Білорусії. Велосипедисти КЗ КОР «Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту» здобули більшість медалей чемпіонату України.

 

У церемонії нагородження, що відбулася 12 травня, взяв участь народний депутат України Хвича Мепарішвілі, який привітав усіх присутніх, та побажав подальших успіхів і високих спортивних досягнень.

Варто відмітити впевнені перемоги велосипедистів Богдана Мусієнко, Ростислава Черниша, Романа Дешко, Артема Теслера та Олексія Касьянова. Юні дівчата Софія Шевченко, Сніжана Фарщук, юніорка Яна Линник та юнак Андрій Мовчан не залишили медальних шансів дорослим спортсменам України. Всього було вручено 43 медалі, з них 19 - золотих!

Дані змагання проводяться вже 28-й раз і є пропуском для спортсменів до спорту вищих досягнень та перевіркою їх функціонального стану при підготовці до чемпіонатів Європи та Світу. Щоденно до пам’ятників Воїнів Великої Перемоги покладалися квіти від учасників змагань.

У заході взяла участь начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько.

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская