Новости Город

Білоцерківська міськрада зареєструвала Статут територіальної громади міста

Мировлад Марбу

 • 0
 • 118

Цю  важливу новину для білоцерківців повідомив міський голова Геннадій Дикий  під час сесійного засідання міської ради.

«Вітаю всіх причетних до розробки Статуту білоцерківської територіальної громади! Депутатів міської ради, які підтримали цю роботу та всіх білоцерківців, що відтепер мають всі необхідні інструменти для впливу на владу та для особистої участі в життєдіяльності міста. Статут зареєстровано! - зазначив Геннадій Дикий.-  Роботу з його розробки місто вело 10 років. І вже теперішнім складом міськвиконкому, юристів та керуючим справами Сергієм Постівим докладено титанічних зусиль, щоб проект, врешті-решт побачив світ. Відтепер ми із «Конституцією Білої Церкви».

Нагадаємо, що Статут містить загальні положення, які визначають правову природу Статуту, загальну характеристику міста Біла Церква, членів територіальної громади, почесні звання та відзнаки, які діють в місті, стратегічний план розвитку міста, участь Білої Церкви в асоційованих організаціях та міжнародна співпраця та ін.

Розділ «Міська громада та місцеве самоврядування в місті Біла Церква»  визначає  права міської громади, поняття місцевого самоврядування та його систему, основні засади діяльності територіальної громади міста Біла Церква тощо.

Розділ «Участь членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування» включає: форми участі членів територіальної громади міста Біла Церква у місцевому самоврядуванні, порядок проведення загальних зборів членів територіальної громади міста за місцем проживання, інших місцевих ініціатив, звернення громадян до органів і посадових осіб місцевого самоврядування, проведення  громадських експертиз,  порядок проведення звітування Білоцерківського міського голови, постійних комісій міської ради  та депутатів міської ради, реалізації Громадського бюджету міста Біла Церква та ін.

Розділи «Органи і посадові особи  міської влади (місцевого самоврядування)» визначають основні принципи діяльності міської влади, зазначають, що  рада є органом, що представляє територіальну громаду міста та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією та законами України; повноваження та обов’язки депутатів; діяльність і повноваження міського голови та виконавчих органів міської ради та ін.

Статут також містить розділи щодо матеріальної і фінансової основи територіальної громади міста Біла Церква,  визначення відкритості та прозорості у діяльності органів та  посадових осіб місцевого самоврядування та ін.

Статут територіальної громади міста Біла Церква розміщений на офіційному сайті Білоцерківської міської ради.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Погода на 22 жовтня 2018 у Білій Церкві

  Нічні хмари у Білій Церкві вранці розсіялися, а вдень знову зберуться, щоб ввечері звільнити небо від своєї пристуності вже повністю. Без опадів.
 • Кращим студентам міста – стипендії міського голови

  18 жовтня у Білій Церкві відбулося вручення стипендій міського голови – з метою підтримки студентів вищих навчальних закладів міста Біла Церква, які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста
 • Погода на 19 жовтня 2018 у Білій Церкві

  В цей день у Білій Церкві хмар на небі не було тільки вночі, а з ранку й до самого вечора буде зберігатися похмура погода. Без опадів.
 • У Білій Церкві ветеран АТО створює іграшки

  Ветерану АТО з міста Біла Церква Павлу Балабусі вдалося втілити чудовий бізнес-проект – він створив «Майстерня подарунків ручної роботи “Пан Кокос”», на краудфандінговій платформі.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская