Новости Город

Білоцерківська міськрада зареєструвала Статут територіальної громади міста

Мировлад Марбу

  • 0
  • 128

Цю  важливу новину для білоцерківців повідомив міський голова Геннадій Дикий  під час сесійного засідання міської ради.

«Вітаю всіх причетних до розробки Статуту білоцерківської територіальної громади! Депутатів міської ради, які підтримали цю роботу та всіх білоцерківців, що відтепер мають всі необхідні інструменти для впливу на владу та для особистої участі в життєдіяльності міста. Статут зареєстровано! - зазначив Геннадій Дикий.-  Роботу з його розробки місто вело 10 років. І вже теперішнім складом міськвиконкому, юристів та керуючим справами Сергієм Постівим докладено титанічних зусиль, щоб проект, врешті-решт побачив світ. Відтепер ми із «Конституцією Білої Церкви».

Нагадаємо, що Статут містить загальні положення, які визначають правову природу Статуту, загальну характеристику міста Біла Церква, членів територіальної громади, почесні звання та відзнаки, які діють в місті, стратегічний план розвитку міста, участь Білої Церкви в асоційованих організаціях та міжнародна співпраця та ін.

Розділ «Міська громада та місцеве самоврядування в місті Біла Церква»  визначає  права міської громади, поняття місцевого самоврядування та його систему, основні засади діяльності територіальної громади міста Біла Церква тощо.

Розділ «Участь членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування» включає: форми участі членів територіальної громади міста Біла Церква у місцевому самоврядуванні, порядок проведення загальних зборів членів територіальної громади міста за місцем проживання, інших місцевих ініціатив, звернення громадян до органів і посадових осіб місцевого самоврядування, проведення  громадських експертиз,  порядок проведення звітування Білоцерківського міського голови, постійних комісій міської ради  та депутатів міської ради, реалізації Громадського бюджету міста Біла Церква та ін.

Розділи «Органи і посадові особи  міської влади (місцевого самоврядування)» визначають основні принципи діяльності міської влади, зазначають, що  рада є органом, що представляє територіальну громаду міста та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією та законами України; повноваження та обов’язки депутатів; діяльність і повноваження міського голови та виконавчих органів міської ради та ін.

Статут також містить розділи щодо матеріальної і фінансової основи територіальної громади міста Біла Церква,  визначення відкритості та прозорості у діяльності органів та  посадових осіб місцевого самоврядування та ін.

Статут територіальної громади міста Біла Церква розміщений на офіційному сайті Білоцерківської міської ради.

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko