Новости Город

Презентовано цікаві ідеї комплексного благоустрою об’єктів окремих територій Білої Церкви

Мировлад Марбу

 • 0
 • 113

11 травня в Білій Церкві було презентовано ряд проектів щодо комплексного благоустрою об’єктів на територій міста.

Заступник міського голови Валерій Гнатюк наголосив, що дані проекти напрацьовуються  департаментом житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради. Головними розпорядниками коштів по ним є як даний департамент, так і відділ капітального будівництва. Всі об’єкт для реконструкції визначені міською радою.

«Наразі  буде презентовано ескізні проекти, які покажуть основні концепції і бачення  щодо реконструкцій, розвитку тих чи інших територій. Майже всі проекти були обговорені на містобудівній раді, тому враховані існуючі вимоги і державно-будівельні норми при їх розробці, - зазначив Валерій Гнатюк. – Метою сьогоднішньої презентації є ознайомлення громадськості та в ході діалогу виявлення можливих конструктивних зауважень та пропозицій, які будуть враховані в подальшому, при розробці проектно-кошторисної документації».

Заступник міського голови зауважив, що всі об’єкти є важливими для білоцерківців, тому що їх використовують як зони відпочинку, для занять спортом, або ж вони є важливими частинами артерій міста. Як приклад було наведено такі території як: сквер на масиві Таращанський, де заплановано  створити зони відпочинку та спортивні майданчики для дітей; історична зона нашого міста – Замкова гора, на якій необхідно провести комплексний благоустрій і забезпечити туристичну привабливість дитинця Білої Церкви; реконструкція однієї із людних площ міста - перед Будинком приїжджих, парку Слави  та ін.


Отож, у  ході заходу  представники проектних організації  презентували низку ескізних проектів на комплексний благоустрій об’єктів розроблених їхніми установами. Серед них:

- Реконструкція площі перед Будинком приїжджих: На ній передбачається провести модернізацію озеленення, зміна пішохідних  зв’язків, облаштування парковки, використання  рельєфної пластики при формуванні ландшафту, також заплановано змістити акцент та зробити площу «точкою мистецтв» для молоді. Пам’ятник П.Запорожцю буде збережено лише в якості мистецького твору відомого українського скульптора.

- Реконструкція алеї бульв. Олександрійський: доповідач розповів про вже проведену роботу,  заплановані заходи  частин бульвару та ознайомив із ескізними проектами облаштування окремих зон, які потрібно буде провести в подальшому. Було акцентовано увагу на пішохідні мережі, доріжки для велосипедистів, створення безбар’єрних переходів через проїжджі частини, облаштування зон відпочинку, озеленення тощо.

- Реконструкція пішохідної частини пр.Кн.Володимира з облаштуванням благоустрою навколо скульптури "Шлях до Соборності": передбачено створити паркову зону із використанням р.Протока, вхідною групою служитиме скульптура. Об’єкт також матиме велодоріжки, парковку, зони для відпочинку, інформаційні стенди та ін.

- Реконструкція прибережної зони р.Рось вздовж пр.Кн.Володимира в районі храму Покрови Божої Матері до мосту по вул.Заярська:  оскільки дану частину міста білоцерківці використовують як територію відпочинку, занять спортом, а частина – залишають автотранспорт, приїжджаючи до храм, першочерговим завданням було розробити схему упорядкування  стоянки для авто. Для цього на схилі від проїжджої частини пропонується створити нижній паркувальний рівень. Крім того територія буде облаштовано зонами відпочинку, об’єктами громадського харчування, оптимізовано пішохідні доріжки.

- Ескізний проект щодо реконструкції рекреаційної зони о.Дитинство та вул.Новоселівська  теж зацікавив присутніх. Проектантами було запропоновано бачення розвитку території, який передбачає будівництво пішохідних та велосипедних доріжок, зон розваг для дітей. Також було презентовано  проект щодо реконструкції пішохідного мосту через р.Рось.  


Також було обговорено:

- Реконструкція Скверу на масиві Таращанський;

- Реконструкція рекреаційної зони Замкова гора;

- Реконструкція вулиці Театральна;

- Капітальний ремонт об’єктів благоустрою зеленого господарства в межах провулку Горний;

- Ескізний проект парку Слави та ін.

Щодо кожного з проектів було висловлено чимало питань та пропозицій, більшість з яких стосувалися  облаштувань зон для паркування автомобілів; збереження існуючих дерев та можливість використання цінних порід при посадці нових; передбачення мереж для можливих  комунікацій;  обговорили необхідність врахування питання подальшого обслуговування цих територій щодо прибирання. Наголосили на необхідності врахування інтересів різних вікових категорій при плануванні зон відпочинку; обговорили знаходження шляхів фінансування, залучення приватних структур до їх співфінансування по реалізації проектів та ін.

У заході взяли участь депутати обласної та міської рад, заступники міського голови, представники структурних підрозділів, проектних організацій, активісти міста та небайдужі громадяни.

Джерело: https://new.bc-rada.gov.ua

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Погода на 22 жовтня 2018 у Білій Церкві

  Нічні хмари у Білій Церкві вранці розсіялися, а вдень знову зберуться, щоб ввечері звільнити небо від своєї пристуності вже повністю. Без опадів.
 • Кращим студентам міста – стипендії міського голови

  18 жовтня у Білій Церкві відбулося вручення стипендій міського голови – з метою підтримки студентів вищих навчальних закладів міста Біла Церква, які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста
 • Погода на 19 жовтня 2018 у Білій Церкві

  В цей день у Білій Церкві хмар на небі не було тільки вночі, а з ранку й до самого вечора буде зберігатися похмура погода. Без опадів.
 • У Білій Церкві ветеран АТО створює іграшки

  Ветерану АТО з міста Біла Церква Павлу Балабусі вдалося втілити чудовий бізнес-проект – він створив «Майстерня подарунків ручної роботи “Пан Кокос”», на краудфандінговій платформі.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская