Новости Город

На трасі Київ-Одеса знову почався ремонт - перекрили кілька ділянок

Мировлад Марбу

  • 0
  • 356
Державне агентство автомобільних доріг України ввело обмеження та закриття руху автомобільного транспорту на ділянках траси М-05 Київ-Одеса у зв'язку з проведенням капітального ремонту.

Про це повідомляється на сторінці Укравтодору у Facebook.

У зв'язку із проведенням капітального ремонту на автодорозі М-05 Київ-Одеса, на ділянках автодороги діють обмеження/закриття руху автомобільного транспорту:

км 19+300 - км 21+200 /с. Віта Поштова/ (правий проїзд закритий, рух здійснюється по лівому проїзду);

км 36+500 - км 42+000 (лівий проїзд закритий, рух здійснюється по правому проїзду);

км 71+800 - км 77+000; /смт Гребінки/ (лівий проїзд закритий, рух здійснюється по правому проїзду);

км 79+500 - км 84+100 /м. Біла Церква/ (правий проїзд закритий, рух здійснюється по лівому проїзду);

км 79+308 - /м. Біла Церква/ (рух транспортною розв'язкою з напрямку м. Одеса в напрямку м. Біла Церква закрито, розворот здійснюється на км 77+500 с. Терезине).

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko