Новости События

Пожежа у Білій Церкві: медики попередили про загрозу хімічного отруєння

Мировлад Марбу

  • 0
  • 3490

На підприємстві гумових виробів у Білій Церкві активно використовували фосфор, тож є загроза хімічного отруєння працівників, а також рятувальників. Про це у коментарі УНН повідомили медики.

"На підприємстві активно використовували фосфор, є загроза хімічного отруєння", - зазначили медики, додавши, що мають на увазі співробітників підприємства, а також рятувальників, які вдихали продукти горіння.

Медики зазначили, що уже отримали кілька скарг від тих, хто перебував на місці події.

"Висока концентрація фосфору викликає нудоту та запаморочення. Уже маємо кілька скарг", - додали медики.

Нагадаємо, 3 травня у Білій Церкві у Київській області сталася пожежа на складі гумових виробів. О 17:34 пожежу у складському приміщенні локалізували на площі 1000 кв.м. Стало відомо, що під час пожежі на складі гумових виробів у Білій Церкві постраждали три особи.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska