Новости События

Українців будуть ховати в парках і скверах: в Раді зареєстрували закон про розвантаження кладовищ

Мировлад Марбу

  • 0
  • 836

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №8248, який пропонує розвантажити кладовища завдяки розвитку кремації і біопоховання. Про це йдеться на сайті Верховної Ради України. Ініціатором законопроекту виступив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

У законопроекті прописані правила біопоховання. Згідно з якими дозволяється використовувати матеріали, які розкладаються протягом п'яти років. Також не можна встановлювати намогильні споруди – замість цього місця поховання облаштують інформаційною табличкою.

Одним з видів біопоховання може бути приміщення праху в біоурну разом з насінням рослин.

Щоб розвантажити кладовища і припинити їх монополізацію, для біопоховань виділять окремі ділянки кладовищ, парків, скверів та інших зелених зон. Таке рішення допоможе розвантажити кладовища, які зараз переповнені, і знизити вартість ритуальних послуг.

Також законопроект надає органам місцевого самоврядування можливість залучати інвестиції на будівництво нових крематоріїв.

Занопроект № 8248 зараз знаходиться на розгляді в профільних комітетах Верховної Ради.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska