Новости События

Українців будуть ховати в парках і скверах: в Раді зареєстрували закон про розвантаження кладовищ

Мировлад Марбу

  • 0
  • 823

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №8248, який пропонує розвантажити кладовища завдяки розвитку кремації і біопоховання. Про це йдеться на сайті Верховної Ради України. Ініціатором законопроекту виступив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

У законопроекті прописані правила біопоховання. Згідно з якими дозволяється використовувати матеріали, які розкладаються протягом п'яти років. Також не можна встановлювати намогильні споруди – замість цього місця поховання облаштують інформаційною табличкою.

Одним з видів біопоховання може бути приміщення праху в біоурну разом з насінням рослин.

Щоб розвантажити кладовища і припинити їх монополізацію, для біопоховань виділять окремі ділянки кладовищ, парків, скверів та інших зелених зон. Таке рішення допоможе розвантажити кладовища, які зараз переповнені, і знизити вартість ритуальних послуг.

Також законопроект надає органам місцевого самоврядування можливість залучати інвестиції на будівництво нових крематоріїв.

Занопроект № 8248 зараз знаходиться на розгляді в профільних комітетах Верховної Ради.

Рубрика: События
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko