Новости Город

Воркаут у Білій Церкві обертів не збавляє!

Ольга Савченко

  • 0
  • 118

12 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в ДЮСШ №1 відбулися змагання серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів нашого міста «Стріт воркаут - здорове покоління!»

Вже шостий рік поспіль спортивна молодь Білої Церкви демонструє неймовірні результати у виконанні елементів воркауту. «Такі змагання серед школярів ми проводимо вже вшосте, - розповідає начальник управління освіти та науки Юрій Петрик. - Формат практично залишається незмінним. Команди в індивідуальному заліку змагаються з таких видів, як підтягування, віджимання, скакалка, прес та ін. Управління постійно підтримує цей захід, оскільки це сприяє здоровому способу життя молоді. Завдяки таким змаганням ми вирощуємо здорову націю. Також це має практичні наслідки. Після того, як ця акція в місті вперше стартувала, у мікрорайонах почали створювати інфраструктуру у вигляді спортивних майданчиків, яка допомагає молодим людям займатися стріт воркаутом, гімнастикою та іншими видами спорту. Мені дуже імпонує те, що є така категорія дітей, яка сама займається спортом і пропагує здоровий спосіб життя серед інших».

Очільник освіти звернувся до учасників з вітальними словами, побажав їм перемог, нових досягнень і спортивного духу.

Наголошуємо, що змагання вкотре відбулися за ініціативи Білоцерківського міського відокремленого підрозділу ВГО «Стріт воркаут Україна» (головний суддя – Оксана Сахарова), а також за підтримки управління освіти та науки, управління молоді та спорту.

Змагання проходили дуже динамічно, і кожна дисципліна була для учасників справжнім випробуванням себе. У воркауті по-іншому ніяк… Тішить, що випробування всі пройшли з гідністю, але комусь це вдалося краще за інших.

В індивідуальному заліку найкращі результати показали: Поліна Лунжик, яка простояла у планці  6 хвилин 6 секунд, Ліна Скідченко - 318 стрибків через скакалку за 2 хвилини, Влад Семенов, якому вдалося підтягнутися на турніку 35 разів, Ростислав Гоц, який двічі став переможцем – у дисциплінах  «Віджимання від підлоги» - 69 разів та «Утримання гімнастичного кута» - 50 секунд.

Окрім індивідуальних нагород для призерів підготували кубки за кращі командні результати.  У командному заліку І місце виборола ЗОШ №5 (Артем Хавруцький, Олександр Мельник, Дар’я Покровська, Ліна Скідченко), ІІ місце здобула команда Колегіуму (Поліна Плужнік, Анастасія Чічканова, Назар Караульщук, Тимофій Бака), а ІІІ місце зайняла ЗОШ №16 (Ігор Бабенко, Роман Ярмола, Руслана Головай, Дар’я Бреус).

Вітаємо наших воркаутерів з гарним стартом в новому сезоні та чекаємо від них нових досягнень! 

 

Наталія Кудрявцева

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska