Новости Город

Воркаут у Білій Церкві обертів не збавляє!

Ольга Савченко

  • 0
  • 64

12 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в ДЮСШ №1 відбулися змагання серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів нашого міста «Стріт воркаут - здорове покоління!»

Вже шостий рік поспіль спортивна молодь Білої Церкви демонструє неймовірні результати у виконанні елементів воркауту. «Такі змагання серед школярів ми проводимо вже вшосте, - розповідає начальник управління освіти та науки Юрій Петрик. - Формат практично залишається незмінним. Команди в індивідуальному заліку змагаються з таких видів, як підтягування, віджимання, скакалка, прес та ін. Управління постійно підтримує цей захід, оскільки це сприяє здоровому способу життя молоді. Завдяки таким змаганням ми вирощуємо здорову націю. Також це має практичні наслідки. Після того, як ця акція в місті вперше стартувала, у мікрорайонах почали створювати інфраструктуру у вигляді спортивних майданчиків, яка допомагає молодим людям займатися стріт воркаутом, гімнастикою та іншими видами спорту. Мені дуже імпонує те, що є така категорія дітей, яка сама займається спортом і пропагує здоровий спосіб життя серед інших».

Очільник освіти звернувся до учасників з вітальними словами, побажав їм перемог, нових досягнень і спортивного духу.

Наголошуємо, що змагання вкотре відбулися за ініціативи Білоцерківського міського відокремленого підрозділу ВГО «Стріт воркаут Україна» (головний суддя – Оксана Сахарова), а також за підтримки управління освіти та науки, управління молоді та спорту.

Змагання проходили дуже динамічно, і кожна дисципліна була для учасників справжнім випробуванням себе. У воркауті по-іншому ніяк… Тішить, що випробування всі пройшли з гідністю, але комусь це вдалося краще за інших.

В індивідуальному заліку найкращі результати показали: Поліна Лунжик, яка простояла у планці  6 хвилин 6 секунд, Ліна Скідченко - 318 стрибків через скакалку за 2 хвилини, Влад Семенов, якому вдалося підтягнутися на турніку 35 разів, Ростислав Гоц, який двічі став переможцем – у дисциплінах  «Віджимання від підлоги» - 69 разів та «Утримання гімнастичного кута» - 50 секунд.

Окрім індивідуальних нагород для призерів підготували кубки за кращі командні результати.  У командному заліку І місце виборола ЗОШ №5 (Артем Хавруцький, Олександр Мельник, Дар’я Покровська, Ліна Скідченко), ІІ місце здобула команда Колегіуму (Поліна Плужнік, Анастасія Чічканова, Назар Караульщук, Тимофій Бака), а ІІІ місце зайняла ЗОШ №16 (Ігор Бабенко, Роман Ярмола, Руслана Головай, Дар’я Бреус).

Вітаємо наших воркаутерів з гарним стартом в новому сезоні та чекаємо від них нових досягнень! 

 

Наталія Кудрявцева

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская