Новости Город

«Пробудження» Юлії Солодкої та Галини Томащук

Ольга Савченко

  • 0
  • 75

Вони абсолютно різні. Це дві протилежності. Юлія Солодка – експресивна, емоційна. Галина Тимощук – виважена та спокійна. Мабуть, тому  вони так притягують одна одну, давно дружать, а ще  гуртуються навколо однієї найулюбленішої своєї справи, що об’єднала їх на роки. Це мистецтво. Так,  саме мистецтво малювання.

 

Вони обидві - фахові художниці. Юлія Солодка викладає малювання студійцям Центру творчості дітей і юнацтва  Київщини, а Галина Томащук навчає дітей малюванню у школі мистецтв № 5.

Виставка «Пробудження», а саме так назвали її художниці, почала діяти з 12 квітня в виставковій залі міста. На живописних полотнах - літо, осінь і зима, день і вечір, горби і гори, море і озера, гарбузи і квіти, луки і поля. Все так сюрреалістічно і водночас природно…

Своє «Пробудження» Юлія та Галина назвали не просто так. Вони довго йшли до цього. Був час коливань та певних сумнівів: не та кольорова гама на картині, пролунає чимало критики тощо. Та, як під час офіційного відкриття вернісажу зазначила Юлія Солодка, «нам треба було прокинутися, струсонути себе»,  щоб рухатися далі.

Говорячи про своє становлення,  художниці пригадують, що в  школі, на уроках малювання, малювали те, що було за програмою. І в них, як і в усіх дітей, виходило «трішки» кострубато і зовсім безперспективно.  Втім, любов до малювання і впевненість у своїх силах дала он які результати! Тепер деякі збережені дитячі роботи лише як згадка, що  художником стають не одразу. Це тернистий шлях пошуку свого стилю, жанру і  себе в мистецтві загалом. Дівчата знайшли себе. І перша їхня виставка - тому підтвердження: експресивна, емоційна, багата на кольори та відтінки, де яскраво передано всю гармонію природи.  Та щоб упевнитися  в цьому, необхідно завітати до виставкової зали, що на масиві Леваневського, 8.

У день відкриття виставки Юлію Солодку та Галину Томащук прийшли привітати колеги по пензлю, представники відділу культури та туризму, їхні учні, шанувальники художнього мистецтва. Бажали успіху та «не зупинятися на досягнутому» і радувати око новими полотнами.

 

Надя Кащук

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская