Новости Город

«Пробудження» Юлії Солодкої та Галини Томащук

Ольга Савченко

  • 0
  • 100

Вони абсолютно різні. Це дві протилежності. Юлія Солодка – експресивна, емоційна. Галина Тимощук – виважена та спокійна. Мабуть, тому  вони так притягують одна одну, давно дружать, а ще  гуртуються навколо однієї найулюбленішої своєї справи, що об’єднала їх на роки. Це мистецтво. Так,  саме мистецтво малювання.

 

Вони обидві - фахові художниці. Юлія Солодка викладає малювання студійцям Центру творчості дітей і юнацтва  Київщини, а Галина Томащук навчає дітей малюванню у школі мистецтв № 5.

Виставка «Пробудження», а саме так назвали її художниці, почала діяти з 12 квітня в виставковій залі міста. На живописних полотнах - літо, осінь і зима, день і вечір, горби і гори, море і озера, гарбузи і квіти, луки і поля. Все так сюрреалістічно і водночас природно…

Своє «Пробудження» Юлія та Галина назвали не просто так. Вони довго йшли до цього. Був час коливань та певних сумнівів: не та кольорова гама на картині, пролунає чимало критики тощо. Та, як під час офіційного відкриття вернісажу зазначила Юлія Солодка, «нам треба було прокинутися, струсонути себе»,  щоб рухатися далі.

Говорячи про своє становлення,  художниці пригадують, що в  школі, на уроках малювання, малювали те, що було за програмою. І в них, як і в усіх дітей, виходило «трішки» кострубато і зовсім безперспективно.  Втім, любов до малювання і впевненість у своїх силах дала он які результати! Тепер деякі збережені дитячі роботи лише як згадка, що  художником стають не одразу. Це тернистий шлях пошуку свого стилю, жанру і  себе в мистецтві загалом. Дівчата знайшли себе. І перша їхня виставка - тому підтвердження: експресивна, емоційна, багата на кольори та відтінки, де яскраво передано всю гармонію природи.  Та щоб упевнитися  в цьому, необхідно завітати до виставкової зали, що на масиві Леваневського, 8.

У день відкриття виставки Юлію Солодку та Галину Томащук прийшли привітати колеги по пензлю, представники відділу культури та туризму, їхні учні, шанувальники художнього мистецтва. Бажали успіху та «не зупинятися на досягнутому» і радувати око новими полотнами.

 

Надя Кащук

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko