Видео Сюжет

Біла Церква - Умань. 120 км американських гірок: як доїхати до Одеси і не "вбити" авто

Портал idbc

  • 0
  • 393

Україні дійсно бракує якості ремонтів. Адже начебто і ремонтують, але після зими все спливає. І наш клімат це не виправдання – адже в зовсім холодних країнах шляхи нікуди не зникають. У нас же навіть дороги міжнародного значення перетворюються на квест з перепонами.

Дорога на море, траса Київ – Одеса – просто жах. Її ремонтують уже років 10. На неї виділяють мільярди гривень, але щойно один шматок підлатали, інший знову нагадує решето.

Дивіться: Гарячий асфальт заливали у калюжі, аж кипіло. Ремонт доріг на Тернопільщині

Але конкретний відрізок траси, який починається в Білій Церкві і закінчується Уманню, це майже 120 кілометрів американських гірок.

Переважно асфальт починає злазить за рік-два. На обочині справжній цвинтар зіпсованих коліс.

За Жашковом нове коло пекла. Ця дорога не бачила капітального ремонту вже 12 років.

Вирок такий – відрізок районних доріг зроблять лише коли будуть гроші. Пощастить, якщо вже цього року. Ділянку траси Біла Церква – Умань почнуть латати вже до 1 травня. Але і цього разу ремонт буде ямковий.

Будуть залучені всі підрядні підприємства Облавтодор. Працюватиме близько 7 підприємств на цій дорозі.

Джерело: Факти ICTV

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская