Видео Сюжет

Біла Церква - Умань. 120 км американських гірок: як доїхати до Одеси і не "вбити" авто

Портал idbc

  • 0
  • 467

Україні дійсно бракує якості ремонтів. Адже начебто і ремонтують, але після зими все спливає. І наш клімат це не виправдання – адже в зовсім холодних країнах шляхи нікуди не зникають. У нас же навіть дороги міжнародного значення перетворюються на квест з перепонами.

Дорога на море, траса Київ – Одеса – просто жах. Її ремонтують уже років 10. На неї виділяють мільярди гривень, але щойно один шматок підлатали, інший знову нагадує решето.

Дивіться: Гарячий асфальт заливали у калюжі, аж кипіло. Ремонт доріг на Тернопільщині

Але конкретний відрізок траси, який починається в Білій Церкві і закінчується Уманню, це майже 120 кілометрів американських гірок.

Переважно асфальт починає злазить за рік-два. На обочині справжній цвинтар зіпсованих коліс.

За Жашковом нове коло пекла. Ця дорога не бачила капітального ремонту вже 12 років.

Вирок такий – відрізок районних доріг зроблять лише коли будуть гроші. Пощастить, якщо вже цього року. Ділянку траси Біла Церква – Умань почнуть латати вже до 1 травня. Але і цього разу ремонт буде ямковий.

Будуть залучені всі підрядні підприємства Облавтодор. Працюватиме близько 7 підприємств на цій дорозі.

Джерело: Факти ICTV

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska