Видео Сюжет

Біла Церква - Умань. 120 км американських гірок: як доїхати до Одеси і не "вбити" авто

Портал idbc

  • 0
  • 427

Україні дійсно бракує якості ремонтів. Адже начебто і ремонтують, але після зими все спливає. І наш клімат це не виправдання – адже в зовсім холодних країнах шляхи нікуди не зникають. У нас же навіть дороги міжнародного значення перетворюються на квест з перепонами.

Дорога на море, траса Київ – Одеса – просто жах. Її ремонтують уже років 10. На неї виділяють мільярди гривень, але щойно один шматок підлатали, інший знову нагадує решето.

Дивіться: Гарячий асфальт заливали у калюжі, аж кипіло. Ремонт доріг на Тернопільщині

Але конкретний відрізок траси, який починається в Білій Церкві і закінчується Уманню, це майже 120 кілометрів американських гірок.

Переважно асфальт починає злазить за рік-два. На обочині справжній цвинтар зіпсованих коліс.

За Жашковом нове коло пекла. Ця дорога не бачила капітального ремонту вже 12 років.

Вирок такий – відрізок районних доріг зроблять лише коли будуть гроші. Пощастить, якщо вже цього року. Ділянку траси Біла Церква – Умань почнуть латати вже до 1 травня. Але і цього разу ремонт буде ямковий.

Будуть залучені всі підрядні підприємства Облавтодор. Працюватиме близько 7 підприємств на цій дорозі.

Джерело: Факти ICTV

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko