Новости Город

Єдині і незламні: слава «саксаганцям»!

Ольга Савченко

  • 0
  • 168

27 березня «саксаганці» у колі близьких друзів та шанувальників мистецтва Мельпомени  відзначали своє професійне свято – Міжнародний день театру.

84 роки театр Саксаганського живе, творить, народжує нові й нові вистави. Над кожним театральним шедевром щоденно працюють кілька сотень людей, більшість яких залишаються за кулісами сцени. Магію театру Саксаганського творять артисти драми, артисти-вокалісти, артисти балету та оркестру, режисери, балетмейстери, художники, костюмери, гримери, юристи, бухгалтери, адміністратори та ін. І, звичайно,  театр може пишатися потужним керівним складом (директор по творчій діяльності Д. Фридинський, комерційний директор Я. Власюк, заступники директора Д. Красіков, Л. Бондаровець), що очолює генеральний директор та художній керівник В’ячеслав Усков, який нещодавно виграв суд у Київської обласної ради та поновився на займаній посаді. У своїй промові він привітав колектив зі святом та подякував глядачам за підтримку. «З упевненістю можу сказати, що нинішній колектив вже записаний золотими буквами в історії театру, тому що саме він зберіг театр у найтяжчий період! Це люди талановиті, дружні, які прагнуть творити. За минулий рік театр показав 692 вистави! Це вони! Кожен день граються вистави на базі та на виїзді! Це вони!  Який ще театр України грає вистави за температури +5 градусів? Це вони! Хочу подякувати і за підтримку, яку театр отримує від своїх глядачів. Без неї, напевне, і театру не було б. Слава «саксаганцям»!» - наголосив В’ячеслав Валентинович.

Привітати своїх колег прийшли і ветерани театру Володимир Рєпін, Зінаїда Школіна, Іван Кучер, Галина Чалій та Віра Кузьменко.

Були в залі і багаторічні прихильники театру, і чиновники, і депутати, і освітяни. Простіше сказати, кого тут не було. Розпочався справжній вітальний марафон. Долучитися до прекрасного та висловити свій захват від творчості «саксаганців» прийшли народний депутат Хвича Мепарішвілі, депутати Київської обласної ради Наталія Бігарі та Анатолій Даниленко, депутат міської ради Андрій Король, член виконкому Білої Церкви Вадим Фастівський, перший заступник голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук, начальник міського відділу культури і туризму Юлія Ковальська та ін.

Артистів та працівників театру поважні гості відзначали почесними грамотами, подяками та іншими нагородами з нагоди Міжнародного дня театру. Серед нагороджених: артистка балету Наталія Тургенєва, артисти драми Олексій Головач, Валерій Войтов, Всеволод Шекіта, Сергій Скляренко, Лідія Дяченко, Сергій Литвиненко, режисер Ольга Болховітіна, завідуюча літературною частиною Тетяна Поліщук, балетмейстер Оксана Зінченко та ін.

 Також дарували квіти, конверти, коровай із піснею (у випадку з Анатолієм ДаниленкомJ), торт та навіть футболку з новим логотипом Білої Церкви.

Спіч ректора БНАУ, як завжди, був емоційним, але тепер він висловлював захоплення колективом театру та його творчістю. Пам’ятається, після того, як театр «затрусили» аудиторськими перевірками, обласний депутат Даниленко радив В’ячеславу Ускову випити «мовчан-зілля», тобто не балакати зайвого та усунути всі недоліки, виявлені аудиторами… А тепер ми почули таке: «Служити Україні – так, прислужувати – ніколи! Отакий ваш колектив! Коли були оті катаклізми, ви показали свою згуртованість та єдність, що не збираєтеся прислуговувати тій чи іншій «компашці»!» (Що тут скажеш – справжній майстер перевтілення…).

Коли Київська обласна рада позбавила «саксаганців» зарплатні на чотири місяці, коли через це вони оголосили голодування та виходили мітингувати, їх підтримали не лише шанувальники, а й чиновники і депутати… Серед таких – Наталія Бігарі. «Коли колектив має позицію, йому не страшна ніяка влада. Мені дуже соромно, що в цьому році влада дозволила вам голодувати, ви не отримуєте мільйони, ви відпочиваєте менше за інших… Та попри це ви показали свій дух та силу. Я би побажала Київській обласній раді провести  у наступному році 692 засідання і при цьому виїзних - тоді й побачимо, хто і чого вартий! Ми відстояли театр, єдине, що як лікар, я не знаю, як тепер повернути В’ячеславу Ускову те здоров’я, яке він втратив у цьому бою», - наголосила вона.

Любов своїх глядачів «саксаганці» вважають найціннішим скарбом і вдячні їм за прихильність. Для своїх гостей вони приготували грандіозну шоу-програму. Дивували «вишеньками» на репертуарному торті - неймовірними вокальними виступами, вражаючими хореографічними постановками та акторськими номерами. «Браво» абсолютне!

Дійсно, завдяки труднощам «саксаганці» стали  ще більш сильними, єдиними і талановитими. До речі, про таланти… Сезон обіцяє шанувальникам багато вражаючих прем’єр та гарних сюрпризів. Тож чекаємо з нетерпінням!

Наталія Кудрявцева

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska