Новости Город

«Тато, мама, я – спортивна сім’я» - 2018

Ольга Савченко

  • 1
  • 357

24 березня в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» відбувся 1-й та 2-й етапи Всеукраїнського фестивалю серед спортивних сімей «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

В спортивному святі взяли участь родини, які представляли організації, установи і підприємства міста Біла Церква та Білоцерківського району. Таке щорічне спортивне свято стало одним із улюблених серед дітей та дорослих. Тут поєдналися і спорт, і  розваги, бо, як відомо, за щоденними клопотами сім’ї  не так вже й часто трапляється нагода разом провести дозвілля, дружно позмагатися та відчути себе єдиною командою.

Тож у залі спортивної школи «Юність» зібралися дорослі і маленькі спортсмени, які вирішили позмагатися у здоровій конкуренції. Таких «набралося» аж 15 родин. На жаль, 16-а з невідомих причин не прибула на змагання. Та це не завадило процесу. Єдина умова участі - сім’я з трьох осіб та представник команди. У складі сім’ї: тато, мама, дитина (дівчинка або хлопчик) у віці до 10 років. Ось вони -  учасники родинних спортивних змагань: родина Мельників – Юрій Миколайович, Марина Володимирівна, Єгор; Максимченків - Ігор Володимирович,  Альона Миколаївна, Інна; Складенків - Володимир Валерійович, Анастасія Валеріївна, Дмитро; Саліцьких-Толмачових - Роман Сергійович, Руслана Вікторівна, Катерина; Черненків - Сергій Михайлович, Людмила Андріївна, Вікторія; Герасименків - Олександр Миколайович, Юлія Миколаївна, Марія; Деркачів - Сергій Миколайович, Юлія Миколаївна, Ірина; Добровольські Андрій Анатолійович, Варвара Олександрівна, Рената; Карпових - Геннадій Петрович, Тетяна Григорівна, Роман; Добровольських Олег Михайлович, Юлія Сергіївна, Валерія; Полянських - Микола Миколайович, Оксана Петрівна, Денис; Колюшеви Святослав Петрович, Наталія Миколаївна, Артем; Крючкових - Дмитро Леонідович, Іван Дмитрович, Олексій; Сілаєвх - Євген Анатолійович, Юлія Володимирівна, Ілья; Рядченків - Олександр Валерійович, Тетяна Вікторівна,  Артур; Фесенків - Володимир Петрович, Оксана Іванівна, Матвій.

Організаторами спортивного свята виступили управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Підтримали проведення змагань компанія «Новус» та МГО «Федерація жінок за мир в усьому світі».

У заході взяли участь в. о. міського управління молоді та спорту Катерина Литвиненко, директор КОЦ фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв, директор ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко, директор БЦМЦ фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк, почесні гості.

Отже, після урочистого проходу з представницькою табличкою в руках родини вишикувалися в ряд. Пролунав гімн України, і учасників ознайомили з правилами змагань та кожної з запропонованих естафет. Сімейним командам довелося змагатися в кількох естафетах: «Спритні силачі», «Ми спортивна сім’я», «Попади в ціль» (дарт), «В магазин за покупками». Тут не тільки вправність та спритність треба було показати, а ще й швидкість та кмітливість. Годі й казати  про спортивну заповзятість і витривалість! Та якщо мама й тато так вправно виконують всі вправи, то й  «я так зможу»! Тому дітки дуже старалися.

Спортивні родини не тільки виборювали звання найспортивнішої сім’ї міста, а пропагували любов до фізкультури та спорту. Групи підтримки з плакатами в руках активно та голосно підбадьорювали вигуками родини.

За підсумками 1-го етапу змагань, переможцями міського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» стали: 1-е місце -  родина Деркачів:  Сергій, Юлія та донька Ірина; 2- е місце - сім’я Полянських: Микола, Оксана та Денис,  3-є – родина  Максимченків: Ігор, Альона та донька Інна.

А за підсумками 2-го, обласного, етапу, призові місця розподілилися наступним чином: 1-е місце посіла  родина  Фесенків:  Володимир, Оксана, син Матвій; 2-е місце –  родина Деркачів: Сергій, Юлія та їхня донька Ірина; бронзове, 3-є місце -  родина Добровольських: Олег, Юлія та їх донька Валерія. Тепер сім`я Фесенів,  здобувши перемогу  в 2-му етапі змагань, виборола путівку на фінальну  участь у спортивному  фестивалі Всеукраїнських змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Переможцям вручили медалі, дипломи, цінні подарунки. Особливо тепло організатори відзначили найменших учасників, яким лише 4 та 5 років. Цінним подарунком стали м’ячі.

Надя Кащук

Рубрика: Город
Комментарии
1
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
юлия добровольская
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
1
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska