Новости Город

Віряни Білої Церкви вшанували пам'ять Ярослава Мудрого, який заснував місто

Мировлад Марбу

  • 1
  • 290

На Замковій Горі, в історичному місці заснування Білої Церкви, духовенство єпархії звершило молебень.

Молебень відбувся 5 березня, в день пам'яті благовірного князя Ярослава Мудрого, перед пам'ятником святого, який розташований біля храму святого великомученика Георгія Побідоносця, пише прес-служба єпархії.

Богослужіння очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

У вітальному слові архіпастир зазначив, що молитва біля пам'ятника святого князя є проявом любові до нього, адже він – наш батько, і місто, ним засноване, – благословенне.

За словами ієрарха, хоча місто й має складну долю, але його, як показали останні події, минають усякі погроми, захоплення, каліцтва. Владика побажав вірним бути справжніми патріотами, такими, яким був святий князь Ярослав: навчати своїх дітей, дбати про добробут, не розділяти, а об'єднувати.

Архіпастир подякував духовенству та вірянам і закликав на всіх Боже благословення.

5 березня Церква вшановує пам'ять святого благовірного князя Ярослава Мудрого. Вперше назва Біла Церква згадується в Іпатіївському літописі 1115 року. Місто було засноване Ярославом Мудрим як фортеця для захисту від кочівників та отримало назву Юр'єв (християнське ім'я Ярослава Мудрого – Юрій, або Георгій). За народним переданням, на місці зруйнованого татаро-монголами Юр'єва побудували невелику церкву з білої неотесаної берези. Згодом чумаки назвали її Білою Церквою.

Рубрика: Город
Комментарии
1
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Pavlo Zabigailo
Pavlo Zabigailo 12.03.2018
Чому московські попи вдягнені в кольори Лос-Анджелес Лейкерс?
0
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Дивний допис! Особливо про аматорів? Це титульні змагання за звання чемпіона міста під керівництвом Управління у справах молоді та спорту та Білоцерківської федерації велоспорту! Тому це не аматорські змагання.
30 Октября 2018 17:09 | Олег Зиглин
Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская