Новости Спорт

4 гравців "Білого Барсу" викликані на збори національної команди з хокею

Мировлад Марбу

  • 0
  • 642

З 12 по 17 лютого на базі льодової арени «Термінал» у місті Броварах відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з хокею.

Команда Олександра Савицького проведе сім тренувальних днів у форматі дворазових льодових занять (виключенням буде перший день навчально-тренувального збору, коли команда збереться у Броварах). Тренування на льоду відбуватимуться вранці та ввечері. В той же час в четвер та в суботу команда проведе двосторонні матчі.

Планом підготовки команди передбачалася участь у міжнародному турнірі в Латвії, втім організатори змагання в останній момент змінили свої плани, на прохання спонсора (шведської компанії «Crowns») запросивши збірну клубів шведської ліги Allsvenskan.

У навчально-тренувальному зборі братимуть участь 22 хокеїсти. 21 спортсмен вже прибув до місця проведення заходу. Сьогодні ввечері до команди приєднається нападник ХК «Кременчук» Антон Рубан.

Загалом список учасників навчально-тренувального збору матиме такий вигляд:

Воротарі: Сергій Люльчук («Білий Барс»), Віталій Власенко (ХК «Кременчук»)

Захисники: Кирило Жовнір, Філіп Матвієнко, Станіслав Ординський (всі – «Донбас»), Всеволод Толстушко (ХК «Кременчук»), Олександр Боєвих («Галицькі Леви»), Михайло-Максим Ядловський («Білий Барс»), Кирило Катрич, Андрій Татаренко (обидва – без клубу)

Нападники: Сергій Алексанян-Петрович, Антон Бойков, Тимур Гриценко, Севастьян Карпенко, Антон Рубан, Дмитро Чернишенко (всі – ХК «Кременчук»), Андрій Денискін, Іван Савченко (обидва – «Донбас»), Руслан Ромащенко, Євген Тимченко (обидва – «Білий Барс»), Володимир Чердак (МХК «Динамо»), Олег Шафаренко (без клубу)

Головний тренер: Олександр Савицький

Тренер: Павло Міхонік

Як відомо, збірна України виступить на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB, який пройде в місті Каунас (Литва). Її суперники – Литва, Японія, Хорватія, Естонія та Румунія.

Рубрика: Спорт
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko