Новости Город

Біла Церква буде безпечним містом

Ольга Савченко

 • 0
 • 101

Найближчим часом у  Білій Церкві з’являться камери відеоспостереження. В рамках міської Програми «Безпечне місто Біла Церква» 8 лютого відбулося вже друге засідання робочої групи з розвитку і впровадження розумного управління містом «СМАРТ СІТІ: Біла Церква».

Робоча група у складі представників міської влади, поліції, департаменту ЖКГ, громадських організацій -  «Зміни Білу Церкву», «Спільні зусилля», Асоціації учасників бойових дій, - керівників  «Муніципальної варти» та громадськості міста обговорили питання  щодо впровадження  на території Білої Церкви системи відеоспостереження.

Голова робочої групи Сергій Постівий зазначив, що наразі вже виготовлено  необхідну технічну документацію на будівництво моніторингового центру  та будівництво системи відеофіксації на всіх в’їздах та виїздах з Білої Церкви.  Він повідомив, що система відеоспостереження  вестиме фіксацію абсолютно на всіх в’їздах-виїздах з міста. Також наголосив, що для цього використовуватимуть сертифіковане програмне забезпечення  компанії АХХОNSOFT, яке повністю відповідає всім вимогам. Програмне забезпечення цієї компанії використовується не тільки в Україні, а й в  Польщі, Грузії, Великобританії. Приміром, безпековою системою відеоспостереження цієї компанії облаштоване лондонське метро. Голова групи також пояснив, що спочатку буде придбано  основу безпекової системи, згодом можна докуповувати різні модулі. «Спочатку буде придбано систему автоінтелекту, зокрема модуль фіксації автотранспорту. Робота системи  полягає в тому, що людині не потрібно вдивлятися в монітор і вловлювати  щось своїми очима, система автоматично шукає і подає відповідну інформацію щодо автомобіля, наприклад, безперешкодно віднайде, що автівка перебуває в розшуку, або щось іще, що пов’язане  з порушеннями», - уточнив С. Постівий. Таким чином формуватиметься вся база даних транспорту та порушень. Система має  багато й інших додаткових функцій, зокрема розпізнає обличчя, кольори, реагує на поломки чи збій. В разі раптового зникнення живлення система певний час працює  в автономному режимі. Присутніх у залі цікавило питання,  чи можна систему відеоспостереження «підключити» до світлофорів. Сергій Постівий заспокоїв: «Перспективи такі є, але в першу чергу відеоспостереження вестиметься в місцях перехресть,  підвищеної криміногенної ситуації та місцях скупчення людей. І це поки перший етап роботи».  Ще одне питання, яке не оминула робоча група своєю увагою, - впровадження проекту «Тривожна кнопка». Ця програма була започаткована близько двох років тому, і навіть міська рада передбачила  на це кошти, та проект не був впроваджений. Враховуючи, що станом на сьогоднішній день є чимало запитів від управління освіти та науки, управління охорони здоров’я, то є необхідність у 2018 все ж таки впровадити «тривожні  кнопки» в освітніх та медичних закладах.

Робоча група розглянула ряд інших питань. Зокрема  Андрій Черін (компанія SofiPro) детально ознайомив присутніх з проектом єдиної системи інформаційних ресурсів, що практично собою являє Геопортал, який діє  в онлайн-режимі,  про плани та основні напрямки роботи робочої групи «Smart City.  Біла Церква» з переліком проектів для реалізації у 2018 р. розповіли: про  «Центр муніципальних ініціатив» (Нестеренко Віталій, ГО «Зміни Білу Церкву»;  Альона Колотницька, департамент ЖКГ),   «Індекс динаміки розвитку міста» (Атаманчук Назарій, ГО «Спільні зусилля»).

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости
 • Погода на 22 жовтня 2018 у Білій Церкві

  Нічні хмари у Білій Церкві вранці розсіялися, а вдень знову зберуться, щоб ввечері звільнити небо від своєї пристуності вже повністю. Без опадів.
 • Кращим студентам міста – стипендії міського голови

  18 жовтня у Білій Церкві відбулося вручення стипендій міського голови – з метою підтримки студентів вищих навчальних закладів міста Біла Церква, які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста
 • Погода на 19 жовтня 2018 у Білій Церкві

  В цей день у Білій Церкві хмар на небі не було тільки вночі, а з ранку й до самого вечора буде зберігатися похмура погода. Без опадів.
 • У Білій Церкві ветеран АТО створює іграшки

  Ветерану АТО з міста Біла Церква Павлу Балабусі вдалося втілити чудовий бізнес-проект – він створив «Майстерня подарунків ручної роботи “Пан Кокос”», на краудфандінговій платформі.

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская