Новости Город

Біла Церква буде безпечним містом

Ольга Савченко

  • 0
  • 115

Найближчим часом у  Білій Церкві з’являться камери відеоспостереження. В рамках міської Програми «Безпечне місто Біла Церква» 8 лютого відбулося вже друге засідання робочої групи з розвитку і впровадження розумного управління містом «СМАРТ СІТІ: Біла Церква».

Робоча група у складі представників міської влади, поліції, департаменту ЖКГ, громадських організацій -  «Зміни Білу Церкву», «Спільні зусилля», Асоціації учасників бойових дій, - керівників  «Муніципальної варти» та громадськості міста обговорили питання  щодо впровадження  на території Білої Церкви системи відеоспостереження.

Голова робочої групи Сергій Постівий зазначив, що наразі вже виготовлено  необхідну технічну документацію на будівництво моніторингового центру  та будівництво системи відеофіксації на всіх в’їздах та виїздах з Білої Церкви.  Він повідомив, що система відеоспостереження  вестиме фіксацію абсолютно на всіх в’їздах-виїздах з міста. Також наголосив, що для цього використовуватимуть сертифіковане програмне забезпечення  компанії АХХОNSOFT, яке повністю відповідає всім вимогам. Програмне забезпечення цієї компанії використовується не тільки в Україні, а й в  Польщі, Грузії, Великобританії. Приміром, безпековою системою відеоспостереження цієї компанії облаштоване лондонське метро. Голова групи також пояснив, що спочатку буде придбано  основу безпекової системи, згодом можна докуповувати різні модулі. «Спочатку буде придбано систему автоінтелекту, зокрема модуль фіксації автотранспорту. Робота системи  полягає в тому, що людині не потрібно вдивлятися в монітор і вловлювати  щось своїми очима, система автоматично шукає і подає відповідну інформацію щодо автомобіля, наприклад, безперешкодно віднайде, що автівка перебуває в розшуку, або щось іще, що пов’язане  з порушеннями», - уточнив С. Постівий. Таким чином формуватиметься вся база даних транспорту та порушень. Система має  багато й інших додаткових функцій, зокрема розпізнає обличчя, кольори, реагує на поломки чи збій. В разі раптового зникнення живлення система певний час працює  в автономному режимі. Присутніх у залі цікавило питання,  чи можна систему відеоспостереження «підключити» до світлофорів. Сергій Постівий заспокоїв: «Перспективи такі є, але в першу чергу відеоспостереження вестиметься в місцях перехресть,  підвищеної криміногенної ситуації та місцях скупчення людей. І це поки перший етап роботи».  Ще одне питання, яке не оминула робоча група своєю увагою, - впровадження проекту «Тривожна кнопка». Ця програма була започаткована близько двох років тому, і навіть міська рада передбачила  на це кошти, та проект не був впроваджений. Враховуючи, що станом на сьогоднішній день є чимало запитів від управління освіти та науки, управління охорони здоров’я, то є необхідність у 2018 все ж таки впровадити «тривожні  кнопки» в освітніх та медичних закладах.

Робоча група розглянула ряд інших питань. Зокрема  Андрій Черін (компанія SofiPro) детально ознайомив присутніх з проектом єдиної системи інформаційних ресурсів, що практично собою являє Геопортал, який діє  в онлайн-режимі,  про плани та основні напрямки роботи робочої групи «Smart City.  Біла Церква» з переліком проектів для реалізації у 2018 р. розповіли: про  «Центр муніципальних ініціатив» (Нестеренко Віталій, ГО «Зміни Білу Церкву»;  Альона Колотницька, департамент ЖКГ),   «Індекс динаміки розвитку міста» (Атаманчук Назарій, ГО «Спільні зусилля»).

Вікторія Швець

Рубрика: Город
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko