Видео Сюжет

Співачка з Білої Церкви має всі шанси на перемогу в шоу "Голос країни-8"

Портал idbc

  • 0
  • 161

Учасниця телешоу "Голос країни-8" білоцерківчанка Олена Луценко завершила перший ефір програми та вразила всіх чотирьох суддів проникливим виконанням української пісні. Дівчині вже пророкують перемогу у проекті

Олена Луценко заспівала пісню легендарної української співачки Ніни Матвієнко "Колискова зорі", чим привела в захват всіх суддів проекту. В результаті, виконавиця вислухала масу компліментів, а також почула припущення про те, що вона є потенційним переможцем вокального шоу.

Глядачі проекту також високо оцінюють виступ дівчини. "Гордість країни!" – хвалять молоду співачку.

Шлях у 8-му сезоні Олена продовжить в команді Сергія Бабкіна.

Джерело: Голос країни

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko