Видео Сюжет

Споживач у Білій Церкві: як не отруїтись продуктами з Центрального ринку (відеорепортаж)

Портал idbc

  • 0
  • 441

“Споживач” 18 січня проінспектував Центральний ринок у Білій Церкві в Київській області.

Більшість молочної продукції на ринку зберігається не в холодильну, а на прилавках. На запитання, чому так, продавці пояснюють, що “і так же нормальна температура”.

Також кореспонденти “Прямого” виявили яйця, повністю знизу покриті пліснявою а сховані в лотки таким чином, щоб зовні була видна лише чиста сторона.

На одному з прилавків "Споживач” виявив ковбасу, термін придатності якої закінчився ще 10 січня. Після знахідки продавець поспіхом почала забирати й ховати всю ковбасу з прилавку. Крім того на деяких товарах навіть нема дати, до якої її необхідно вжити.

Також на більшості товарів нема жодного маркування, хоча воно повинно бути на кожній одиниці продукції

“Споживач” завітав також до привокзального магазину, аби з'ясувати, як Біла Церква зустрічає туристів.

Там кореспонденти знайшли зіпсовані яблука та мойву, виготовлену у вересні 2016 року, це при тому, що термін зберігання такої риби складає лише 45 днів. Така ж ситуація і з овочами, зокрема нарізаним буряком — виготовлений у жовтні 2017 року, придатний 30 днів, тобто до грудня минулого року.

Стіни холодильників у магазині покриті пліснявої, а вітринне скло — бите, що загрожує потраплянню скла у їжу.

Щоб уберегти себе від харчового отруєння у подібних закладах, “Споживач” рекомендує просити ящики, в яких збеерігаєтсья продукція. На них повинно бути маркування, якщо дати виготовлення нема — брати не варто. Так само з ваговим та розфасованим товаром, адже невідомо коли він був виготовлений та термін його реалізації.

Джерело: Телеканал Прямий

Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Видеосюжеты Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Фоторепортажи

Что комментируют?

У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska
Разом можна творити чимало хороших справ, свято для особливих діток, вийшло дійсно по особливому гарно. P.S. інфо подана змістовно, проте прохання до публіциста, коли передруковуєте не свої тексти, то зазанайчайте чиє авторство!
28 Ноября 2018 13:39 | Nadejda Karpenko