Новости Экономика

Відбувся аукціон з продажу об’єкта комунальної власності міської ради

Мировлад Марбу

  • 1
  • 378

16 січня відбувся аукціон з продажу майна Білоцерківської міської ради. На аукціон було виставлено один лот, на який надійшло дві заявки, сплачено гарантійні та реєстраційні внески учасниками аукціону.

Перед початком аукціону учасників ознайомили з порядком проведення та правилами поведінки на аукціоні.

Таким чином, із дотриманням усіх вимог чинного законодавства, об’єкт комунальної власності – нежитлове приміщення загальною внутрішньою площею 17,4 кв.м, що знаходиться на балансі КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора №7» за адресою: м.Біла Церква, вул.Леваневського, 59, був проданий за 112 400,20 грн (початкова вартість без ПДВ – 102 182 грн. ПДВ становить 20 436 грн).

Об’єкт комунальної власності був виставлений на аукціон за ціною без податку на додану вартість. ПДВ нараховується на остаточну вартість продажу майна. Крок аукціону становить 10% від початкової вартості без ПДВ.

За умовами продажу, подальше використання об’єкта визначає покупець.

Більш детальну інформацію щодо проведення наступних аукціонів можна буде дізнаватися на офіційному сайті Білоцерківської міської ради.

У заході взяли участь представники управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради, громадськість, журналісти місцевих ЗМІ.

Джерело: http://bc-rada.gov.ua

Рубрика: Экономика
Комментарии
1
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Bohdan Yaremenko
Bohdan Yaremenko 16.01.2018
Об'єкт пішов за $230 за м2
1
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Новости Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Фоторепортажи

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska