Фото Репортаж

Вперше у Білій Церкві відбувся Всесвітньо відомий “Санта-Марафон”

Портал idbc

  • 0
  • 217

30 грудня вперше у Білій Церкві відбувся Всесвітньо відомий “Санта-Марафон” (ФОТО)

Забіги були розділені на дві вікові групи до 14 років (800 метрів) та 4 км для старше 14 років які всі були зі святковою новорічних атрибутах (на старті всі учасникам було подаровано капюшон Санти та колокольчики від організаторів). Порадувала активність на Санта- марафоні активність юних мешканців нашого міста в якому взяло участь майже 150, для яких на фініші чекали солодкі подарунки від Сергія Бочарова (Металобаза Бочарова). На старт потім вийшли дорослі учасники які долали дистанцію 4 км від БРУМа до готелю Рось. Під час забігу любителів бігу мешканці зустрічали оплесками та підтримували передаючи один одному святковий настрій.
Хотілось подякувати волонтерам та поліції які чудово організували все щоб спортсмени могли пробігтися по центральній вулиці міста.
Санта- марафон був організований Відділ фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, біговим клубом Run-Up Nation, клуб Білоцерківський марафон та Металобазою Бочарова. Сподіваємося що стане тепер традиційним святковим забігом напередодні святкування нового року та і погода буде радувати новорічним снігом.

Джерело: http://bc-sport.com.ua

  • Письмо редактору
  • Печатная версия
  • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?

Буду послідовним, ремонтники взялись за ремонт колодязя. Сподіваюсь цього разу він буде споруджений згідно ДБН. Хоча важко вгадати, за що ж їм доведеться розплачуватись і за чий рахунок, коли БЦ міськрада видасть чергову дурнувату постанову. Бо рішення запустити по міським вулиуцям міжміський великовантажний транспорт хтось уже почав спачувати з своєї кишені. І не тільки водоканал, а й жителі цих вулиць, що ремонтують тріщини в будинках, що знаходяться в 2-3м від руйнуючого потоку летючих фур
20 Апреля 2018 10:18 | Igor SIGarm
Є шанс для кожного взяти участь в поліпшенні стану доріг в місті і навколо нього. Навіть підстави створені і не варто чекати, коли колеса твого авто залишаться в ямі. Дії прості, доступні і для пішохода і для водія. Перше, завідши проблемну ділянку дороги здійснити виклик патрульної поліції за номером "102" ДЛЯ ОГЛЯДУ АВАРІЙНОЇ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ. Друге, за кілька днів до місцевого відділку поліції подати ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ про стан і дії щодо складеного Акту обстеження аварійної ділянки дороги, не забудьте зареєструвати. ну от, перша ластівка пішла: приїхала поліція на Першотравневу, потім приїхла БЦвода спочатку вшестером дивились на провалений люк, розгребли яму в глибину на 30см, відїхали, за декілька годин знов приїхали тією ж аварійкою але четвером, обламали дерево -щоб зробити огороджувальну піраміду зі стрічкою, - організація напевне вже банкрот, бо нема в неї грошей на пару метрів труби!!!! Отак і поїхали - знов на нараду, з мозговою діяльністю в них погано, зате агресії і лайки достатньо. - треба ж нароботі робити щось! Трохи посмішу наостанок - в першому приїзді було на 3 робітники 3 керівника, по одежі видно, в другому на 2 робітгника -2 начальника. А ви питаєте звідки беруться тарифи і бездіяльність служб
19 Апреля 2018 15:56 | Igor SIGarm
Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) вообще не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!На фото меня нет!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!
11 Апреля 2018 09:54 | юлия добровольская