Фото Репортаж

Вперше у Білій Церкві відбувся Всесвітньо відомий “Санта-Марафон”

Портал idbc

  • 0
  • 302

30 грудня вперше у Білій Церкві відбувся Всесвітньо відомий “Санта-Марафон” (ФОТО)

Забіги були розділені на дві вікові групи до 14 років (800 метрів) та 4 км для старше 14 років які всі були зі святковою новорічних атрибутах (на старті всі учасникам було подаровано капюшон Санти та колокольчики від організаторів). Порадувала активність на Санта- марафоні активність юних мешканців нашого міста в якому взяло участь майже 150, для яких на фініші чекали солодкі подарунки від Сергія Бочарова (Металобаза Бочарова). На старт потім вийшли дорослі учасники які долали дистанцію 4 км від БРУМа до готелю Рось. Під час забігу любителів бігу мешканці зустрічали оплесками та підтримували передаючи один одному святковий настрій.
Хотілось подякувати волонтерам та поліції які чудово організували все щоб спортсмени могли пробігтися по центральній вулиці міста.
Санта- марафон був організований Відділ фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, біговим клубом Run-Up Nation, клуб Білоцерківський марафон та Металобазою Бочарова. Сподіваємося що стане тепер традиційним святковим забігом напередодні святкування нового року та і погода буде радувати новорічним снігом.

Джерело: http://bc-sport.com.ua

  • Письмо редактору
  • Печатная версия
  • Сообщить другу
Комментарии
0
Чтобы добавить свой комментарий авторизуйтесь
Другие Новости

Афиша событий Белой Церкви

Фотособытия Самые
Читаемые
Обсуждаемые
за Неделю
за Месяц
за Год

Видеосюжеты

Что комментируют?

Объем цистерны в машине около 2000 литров. Расход воды - 30-40 в секунду (максимальный). Весь объем воды расходуется за промежуток от 3 до 7 минут. 300 литров не хватило бы и на минуту тушения.
9 Февраля 2019 15:38 | Kate Titarenko
У садочках Кропивницького скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО http://www.kypur.net/u-sadochkah-kropyvnytskogo-skasuvaly-pilgu-na-harchuvannya-ditej-uchasnykiv-ato/ У Кропивницькому мітингували через скасування у садочках пільг для дітей учасників АТО. ФОТО http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-mitynguvaly-cherez-skasuvannya-u-sadochkah-pilg-dlya-ditej-uchasnykiv-ato-foto/
9 Января 2019 12:03 | Оля Кузьменко
Навіщо брехати? Чи на брехні будується все в цьому світі? Чотири пожежні машини, з яких в одній було 300 л води? Навіщо їхати, або вже якщо прийняли виклик, то мабуть мусять бути підготовлені до врятування не тільки життя, а й майна людей. Чи в Україні всі живуть за принципом: не моє, то хай горить. Такого й ворогу не побажаєш. В один момент зруйнувалось все, не тільки втратили все що було, але й всі спогади. Не залишилось нічого, навіть жодних документів. А все через халатність «рятувальників», тобто відсутність води в машинах.
18 Декабря 2018 01:07 | Polina Makovetska